Meb Web Dosya Boyutu Yüksek Uyarısı

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Bir dergi çıkardık 110 sayfa ilçe milli eğitim için. Sitede yayınlamamız gerekli pdf olarak. Ancak dosya boyutu 10 mb alıyormuş en fazla meb web. Fakat derginin kalitesiz pdf hali 20 mb(en düşük bu). Bu durumda dergideki resimler bile belli olmuyor.
Derginin kaliteli pdf hali ise 370 mb (bu yüksek ama dergi olduğu ancak böyle belli oluyor.)

Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz.

Google drive a link versem olur mu? Bu durumda linke nasıl yönlendiriliyor meb web te.

oulr olasına ama MEB interneti google drive engelliyor. bağımsız internetten kullanılır ancak meb internetinden açılmaz. sonra amirle açılmıyor diye mırın kırın edebilirler. :)

ilçe milli eğitim ise, sitenizin ftp dizine atabilirsiniz, oradan bağlantı verilebilir. sorun olursa admine konu ile ilgili posta gönderin

tenten' Alıntı:
ilçe milli eğitim ise, sitenizin ftp dizine atabilirsiniz, oradan bağlantı verilebilir. sorun olursa admine konu ile ilgili posta gönderin
Afedersiniz sitenizin ftp dizini ile kastetdiğiniz nedir

sertokus' Alıntı:
tenten' Alıntı:
Afedersiniz sitenizin ftp dizini ile kastetdiğiniz nedir
Hocam,

İl ve İlçe MEM sitelerinin boyutu 1 GB olarak verilir ve CuteFtp veya Filezilla gibi programlarla ana dizinine ulaşabilirsiniz. Oraya atmak istediğiniz dosyaları atabilirsiniz.

Bunun için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız var. Onu yardım masasına başvurarak alabilirsiniz.

Geri