MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

felaket

Site Gezgini
Arkadaşlar bu kursa başvurdum fakat cisco sayfasına üyelik için eposta gelmedi bununla ilgili ne yapmak gerekir acaba

hocam dün üye olmaya çalıştım ama aşağıdaki uyarıyı alıyorum
Sorry, we can't find a NetAcad account associated with this Cisco account.

Let us help you get back on track.

If you already have a NetAcad account, please log out and log back in with the email address you used for Networking Academy.

If this doesn't work, please visit the login help page for tips and to get support.

To learn more about Cisco Networking Academy and to create an account, please visit at our home page.

Bana da aynı uyarıyı veriyor hocam.cisco.com dan hesap oluşturdum fakat netacad.com dan giriş yapmak istediğimde cisco hesabınızla ilişkili netacad hesabı bulunamadı uyarısı veriyor.Cisco hesabıyla netacad.com a giriş yapılabilmesi lazım ama nerde hata yapıyoruz bilmiyorum.aktivasyon maili gelmesi gerekiyor gibi bir şey okumuştum ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Ben üye oldum kursta açılıyor ama mail gelmeyince tedirgin oldum. Mebbisteki mail adresimle üye oldum.
Pyhton uzaktan eğitim konusunda bir video paylaşmışlar nasıl üye olunacağı hakkında

üye olduk ama içerik İngilizce dil ayarları da bir yerden değişmiyor. Birde sanki biz kafamıza göre üye olduk, bunun için uzaktan eğitime başvurmamamıza gerek varmıydı acaba

üye olduk ama içerik İngilizce dil ayarları da bir yerden değişmiyor. Birde sanki biz kafamıza göre üye olduk, bunun için uzaktan eğitime başvurmamamıza gerek varmıydı acaba

Benimde kafam oraya takıldı sonuçta bu hizmetiçi kurs. Sınavlar var ünite sonunda sertifika var. Bu sertifikayı mebbise islenmesi gerek.
Mail gelen kimse olmadı mı?

Ekli dosyalar

• csc.png
    csc.png
    434.6 KB · Görüntüleme: 415
Modüllerden dersleri izleyeceksiniz. Her modülden sonra quiz var onları yapacaksınız.

Modüllerden dersleri izleyeceksiniz. Her modülden sonra quiz var onları yapacaksınız.

Kursla ilgili mail gelmediği için tereddütte kaldık. Modüllerde dersleri unite 1 bitirdim.
Her ünitenin sınavında 1 hakkımız mı var, süre var mı? Sınavı yarıda bırakıp tekrar baslayabiliyormuyuz

Sınavlar hakkında açıklama varmış

Ekli dosyalar

• SmartSelect_20200128-144328_Chrome.jpg
    SmartSelect_20200128-144328_Chrome.jpg
    180.3 KB · Görüntüleme: 1,685
ben kayıt oldum ama dersleri göremiyorum . rica etsem derslerin olduğu sayfanın linkini atar mısınız

Eğitimi ben neden göremedim. Bilişim teknolojileri öğretmeniyim. Farklı bir kriter mi vardı acaba. Veya başvuru sınırına ulaşınca görünmüyor mu eğitim.

maalesef basvuru ekranında bendede cıkmıyor mebbiste hizmetiçindenmi basvuru yapılıyor orada yok bende çünkü

Geri