MEB SINAVLARINDA GÖREVLİ ÖĞRETMEN ATAMA PROGRAMI

Kodla Büyü

delly

Site Gezgini
Arkadaşlar ilçe milli eğitim olarak milli eğitimin düzenlediği sınavlarda, okullar için haksızlık olmaması için sınav dağıtım programı yapmak istiyoruz, bunu nasıl yapabiliriz.
Bir öğretmen 3 den fazla sınavda görev alamayacak, eğer almaya kalkarsa program hata verecek, ama okula yeni bir öğretmen gelmişse sisteme o öğretmen kaydedilecek, tayini çıkan veya başka bir okula görevlendirme giden öğretmen olursa oda sistemden silinecek veya güncellencek, bu konuda yardımcı olabilecek var mı saygılarımla....

bizim idare MOS diye bi prog. kullanıyor
ayrıntısını bilemiyorum

Bizim ilçede bilgisayar öğretmeni bir arkadaş o sistemi asp.net ile yaptı, basit ama kullanışlı oldu. İlk başta görev almak isteyenler üyelik oluşturdu, siteyi yönetenler bilgileri kontrol edip onayladılar. Daha sonra isteyenler kullanıcı adı ve şifresiyle siteye girip görevlendirmeye açık olan sınavlara başvuru yapıyor ve ilçe MEM taleplere göre görev dağıtımı yapıyor, görev sayısı az olandan başlayarak yeni görevleri dağıtıyor. Bence çok adaletli oldu, geçen sene hiç görev yokken bu sene site sayesinde başvuru yaptım TEOG hariç(o zaten zorunlu çıkıyor bizde) 2 oturum sınav görevi çıktı. Aradığınız böyle bir sistem mi?

Arkadaşlar böyle bir örnek sistem arıyoruz biz de . Demo link bilen var mı acaba , inceleyebileceğimiz...

Sayın Hocam,

Bakanlığın bunun üzerinde bir çalışması var. Şu an test aşamasında olması lazım. Nisan sonunda yapılacak olan Teog sınavında uygulaması yapılacak. Acele etmeyin bence.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

Bakanlığın bunun üzerinde bir çalışması var. Şu an test aşamasında olması lazım. Nisan sonunda yapılacak olan Teog sınavında uygulaması yapılacak. Acele etmeyin bence.

İyi çalışmalar.
Güzel bir haber....

Diyarbakırda dimemos var.
Meb'in butun sınavlarının her oturumu 1 sınav sayılıyor.
İsteyen öğretmenler "istiyorum" deyip okul listesi seklinde mem tarafından sisteme dahil ediliyor ve okul okul dagıtım yapılıyor. Okullar alfabetik sıralanıyor. Okul içinde de öğretmen. Mem sayfasından da duyuru yapılıyor her sınavda.
X okulundan başladı Y okulundaki .... Harfiyle başlayan öğretmene kadar. Bir sonraki görevlendirme Y okulundaki .... Dan Z okulundaki .... Harfliye kadar

Geri