meb logoları ekleme nasıl yapılır?

Kodla Büyü

nedenben

Aktif Üye
arkadaşlar meb in sitesinde en altta bir sürü logo var

ordaki logolardan oluşan satırı kendi siteme nasıl ekleyebilirm?

bunun da bi modülü veya bileşeni var mı? :D

şimdiden teşekkürler..

logoları tek tek kopyalayıp sitene ekleyeceksin. daha sonrada link vereceksin. onun bir modülü var mı bilmiyorum ama ben bu şekilde yaptım. tamamını eklemene gerek yok zaten.

onozkara hocam
Nasıl tam anlamadım. Meb i normal olarak açıp ordan kopyala yapıştırmı diyoruz yoksa meb i Dreamweaver da açıp kopyala yapıştırmı yapıyoruz. Kafam karıştı ayrıntılı açıklarmısın...

onozkara' Alıntı:
logoları tek tek kopyalayıp sitene ekleyeceksin. daha sonrada link vereceksin. onun bir modülü var mı bilmiyorum ama ben bu şekilde yaptım. tamamını eklemene gerek yok zaten.
buna gerek yok kodları var hocam bulup eklemen lazım bende vardı ama kaybettim :( ama mebin sayfasına girip kaynağı görüntüle diyip ordan alabilirsiniz...

cogullu hocam denedim kodları ama olmadı. resimler ve linkler olmuyo.hazır olduğunu bilmiyordum ama varsa tabiki daha pratik olur.bulunca paylaşırsan sevinirim.

kucumen17' Alıntı:
onozkara hocam
Nasıl tam anlamadım. Meb i normal olarak açıp ordan kopyala yapıştırmı diyoruz yoksa meb i Dreamweaver da açıp kopyala yapıştırmı yapıyoruz. Kafam karıştı ayrıntılı açıklarmısın...

kucumen 17 hocam kastettiğim logoları sağ tıklayıp bilgisayarına kaydetmek. daha sonra dreamveawer veya başka bir programda resimleri sitene eklemek . son olarakta o logolara link vermek. biraz uzun bi yöntem ama en azından isteiğin logoları kullanabiliyorsun.

kaynak kodu çekince oluyor ama resimler gözükmüyor. resimleri her halukarda yüklemeniz lazım. hazır bir bandı yok sanıyorum bunun varsa bilen birisi paylaşırsa güzel olur

hocam mebin sitesinde logoları al hocam yeni modul oluştur modul yerini yaa footer yada debgu olarak ayarla tamamdır.

exemcli' Alıntı:
hocam mebin sitesinde logoları al hocam yeni modul oluştur modul yerini yaa footer yada debgu olarak ayarla tamamdır.

hocam ya çok sağol dehşetsin ama tek anlamadığım bu modüle bu logoları resim olarak nasıl ekleyeceğim?yani yazıya link veriliyor da o resimler oraya mebinki gibi nasıl ekleyeceğim.

ama güzel fikir hiç aklıma gelmedi

hazır bir modül var mı diye kıvranıyorum sabahtan beri utanıyorum da yüzsüzlük yapmaya :oops:

sağolun varolun

Geri