meb.k12.tr şifremi unuttum güvenlik sorusu cevabı?

Kodla Büyü

güzel günler

Aktif Üye
arkadaşlar ftp şifremde özel karakter var değiştirmem lazım yönetim paneline giremiyorum. şifremi unuttum diyorum ama güvenlik sorusu cevabını ne yapacağımı bilmiyorum bu sorunun çözümünü bulan varmı. eposta adresini ve şifresini zar zor buldum bide güvenlik sorusu cevabı çıktı. hey allahım yaaa...

hocam boş bırakıyorsun güvenlik sorusunu okulun e posta adresine şifre güncelleme linki atıyorlar.

sayfayı yenileyip tekrar deneyin okulun mail adresini yazın sonra boş bırakıp devam edin başarıyla şifre e postası gönderildi diyor, biz de de aynı sıkıntı vardı biz bu şekilde çözdük.

tamam tamam oldu.
@meb.k12.tr kısmını girmediğimden öyle yapmış.
e posta adresine girerken @meb.k12.tr yazmayınca buradada böyledir diye düşünmüştüm. teşekkürler hocam sağol

arkadaşlar ben @meb.k12.tr mail adresinin şifresini bilmiyorum giriş yapamıyorum bu yüzden panele. durmadan e posta gönderildi falan diyor. tamam da ben bu mail adresini açamıyorum ki e postayı okuyayım. şifremi unuttum kısmı da yok yardımcı olurmusunuz :(

arkadaşlar ben şifremi unuttum panelinden mail göndermeye çalışırken sürekli mail adresi "E-Posta adresi bulunamadı " mesajı veriyor. halbuki sitenin yönetim paneline bir kere giriş yapabildik. artık aynı şifrelerle giriş yapmadığı gibi mail adresinide tanımıyor. neden yapar bunu.

e-posta adresiniz değişmiştir hocam ilçe milii eğitimden yeni e-posta kullanıcı adını ve şifresini temin edebilirsiniz.

evet hocam değişti fakat yeni mail adresi ve şifresini aldım. Zaten yeni mail adresini kullanarak ilk girişi yaptım. Sonra böyle hata vermeye başladı.

arkadaslar merhaba. ben de yukarıdaki arkadaslar gibi web sitesine erişemiyorum. illa ki güvenlik sorusunun cevabını istiyor benden. boş bıraktım ama hep güvenlik kodu yanlıştır uyarısı verdi. ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Sayın Hocam,

İl/İlçe MEBBİS Yöneticinizle görüşüp şifre değiştirme linki isteyin.

İyi çalışmalar.

ben de de e-posta adresi bulunamadı diyor. halbuki e-posta adresine girdim baktım çalışıyor.

egitimci34' Alıntı:
ben de de e-posta adresi bulunamadı diyor. halbuki e-posta adresine girdim baktım çalışıyor.
Sayın Hocam,

İl/İlçe MEBBİS Yöneticinizle görüşün. E-Posta adresinizi kontrol etsin yada yeni bir kurumsal kullanıcı eklesin.

İyi çalışmalar.

Geri