meb.k12 tamamlanma oranı tarihçe sorunu

Kodla Büyü

susudes

Aktif Üye
Arkadaşlar okul web site eksikleri grafiğinde %10 eksik tarihçe diyor ama sitemizde tarihçe alanı var.. okulumuz tarihçesi olarak geçiyor sitede, o başlığı tarihçe olarak değiştirmeme de izin vermiyor. ne yapabilirim acaba??

bende de iletişim de eksiklik var diyor, kırmızı baloncuğu bulabilsek okulun yerini gösterebileceğiz ama baloncuk yok ekranda :mrgreen:

desteğe yazım sorun giderilmiştir diyor ama hala gorunmuyor baloncuk, bu sorunu çözebilen var mı?

hocam yeni bir sayfa oluşturun, adı tarihçemiz olsun, içerik yönetimi- menü den tarihçe düzenlemeye tıklayın ve hazırladığınız tarihçemiz sayfasına link verin, bu kadar.

hemen deniyorum hocam teşekkürler..

eso09 hocam yönetim paneline giriş yaptığınızda anasayfada sağ alt köşede grafikle gösteriliyor.

Hocam makaleler kısmında birimler kategorisinde manşetsiz bir sayfa oluştur içine okulun tarihçesini yaz kaydet. Sonra menü bağlantısından tarihçe yazan menüyü bu sayfaya köprü ver, bu iş tamam olur.
Kolay gelsin.....

Veri Tabanı Bağlantısında Bir Hata Oluştu.Data too long for column 'HATALISQL' at row 1

bu hata neyin nesi ki.. :(

susudes' Alıntı:
Arkadaşlar okul web site eksikleri grafiğinde %10 eksik tarihçe diyor ama sitemizde tarihçe alanı var.. okulumuz tarihçesi olarak geçiyor sitede, o başlığı tarihçe olarak değiştirmeme de izin vermiyor. ne yapabilirim acaba??
aynı durum bende de vardı "okulumuzun tarihçesi" ni "tarihçe" olarak ne değiştirtiyor ne de yeni bir "tarihçe" oluşturtuyordu. desteğe yazdım 5 dk'da hallettiler %100 oldu

aakcakaza' Alıntı:
bende de iletişim de eksiklik var diyor, kırmızı baloncuğu bulabilsek okulun yerini gösterebileceğiz ama baloncuk yok ekranda :mrgreen:

desteğe yazım sorun giderilmiştir diyor ama hala gorunmuyor baloncuk, bu sorunu çözebilen var mı?

firefox ve chrome ile denedim olmadı. internet explorer ile açtım birkaç kez yeniledim. zoom yaptım falan. şans eseri geldi :) hallettim.

Bende de baloncuk sadece chrome ile girine çıkıyor :D

tarihçeye kendi oluşturduğum metin belgesini bağlantı yaparsam tarihçe bilgisi açılıyor. Bazı okullarda aynı sayfada metin belgesi olmaksızın tarihçe bilgileri görünüyor. bunu nasıl yapmışlar acaba

Geri