MEB in gönderdiği adobe yardımcı el kitapları

Kodla Büyü

hakoteknik

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İçerik olarak acrobat kulanımı
photoshop kullanımı
ıllustrator kullanımı
fireworks kullanımı
contribute kullanımı
dreamweaver kullanımı
flash kullanımı yer alıyor

http://bilisim.4shared.com
şifre: bilisim

program cd çok büyük arkadaşlar yaklaşık 4 gb bu yüzden onu gönderemiyorum.

Meb böyle gönderimleri belli okullara mı yapıyor :?: Başvurmak mı gerekiyor? İran milli eğitime mi bağlıyız yoksa biz :p Bize neden bi şey gelmiyor?

GULSAH KAYA' Alıntı:
Meb böyle gönderimleri belli okullara mı yapıyor :?: Başvurmak mı gerekiyor? İran milli eğitime mi bağlıyız yoksa biz :p Bize neden bi şey gelmiyor?

Sayın öğretmenim ilinizi ilçenizi ve okulunuzu yazarsanız sizin okulunuza gönderilip gönderilmediğine bakabilirim Türkiye genelinde gönderilen okulların listesi elimde var

GULSAH KAYA' Alıntı:

Sn Hocam. Ülke genelindeki tüm ilköğretim okullarına lisans alındı. Gecikmeli de olsa eğer ilköğretim okulunda iseniz size de gelir. Bu arada forumdan gördüğüm kadar mazı mem ve liselere d gönderilmiş ama yarın İlköğretim genel müdürlüğü bu yazılımların TIFlerini isteyecek büyük ihtimal bu okullaradn geri alabilirler.
Bu yazılımlar temel eğitim projesi 2. faz kapsamında alındı yani ilköğretim genel müdürlüğü-eğitek ortak projesi.

Milli Eğitim bu gelen meteryallerin tiflerini istiyor ama fiyat girilmesi gerekiyor fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

arkadaşlar gönderdiği cd lerin içleri boş çıktı . bize gelen aynı sorundan şikayetçi olan varmı.programların setupları yok.

Ya arkadaşlar geçen bizsim okula göndirdiler şimdi bi daha göndermişler içlerine bile bakamadım çünkü lab'da DVD-rom yok Bir alay saçmalıkneyse hayırlısı

arkadaslar bana gelen dvd lerle kurulum yapamıyorum. hiçbir program acık olmadıgı halde msn acıkmıs gibi uyarı veriyor. boyle bir problemle karşılaşan var mı?? dvd ler sorunluysa mem e gondermek için ne yapmam gerekiyor??

berra_u' Alıntı:
arkadaslar bana gelen dvd lerle kurulum yapamıyorum. hiçbir program acık olmadıgı halde msn acıkmıs gibi uyarı veriyor. boyle bir problemle karşılaşan var mı?? dvd ler sorunluysa mem e gondermek için ne yapmam gerekiyor??

arkadaşım saatin yanındaki msn işaretine sağ tıklayıp çıkış derseniz sorun çözülecektir.

Geri