meb.gov.tr asp web sayfaları veritabanı sorunu

Kodla Büyü

bjk2344

Üye
ilçemizin web sayfasına (meb. gov. tr) asp de hazırladım.Veritabanımı acces de hazırladım. Siteyi yolladığımda veritabanında bilgiler okunuyor ama yazma izni vermiyordu. Yazma iznimi meb. gov. tr den aldım. Ancak bu kezde sitede veritabanından okuma ve yazma izinleride gitti. Bu sorunu nasıl halledecez. bilgisi olan varmı.

Arkadaşın verdiği adrese mail atarsanız sorunu çözmenize yardımcı oluyorlar. Bendeki sorunda aynı veritabanı içerisinden tek sadece 1 tane recordset nesnesi oluşturabiliyorsunuz. 2. sini oluşturduğumda kaynak kodda hata var diyor. Oysaki localhost'da çalışıyor. DW programı ile hazırladığım halde soruna çözüm bulamadım. ancak bende yukarıda arkadşın verdiği adrese mail atarak sorunu çözebileceğimi öğrendim Cuma günü yarın mail atarak sorunu gidereceğiz inşallah.

hocam meb.gov.tr'nin memlere vermiş olduğu bir link var ve bu linkten istediginiz dizinlere okuma-yazma izinleri verebiliyorsunuz. suan oranın adresi aklımda yok ama sanırım daha evvel forumda verilmişti

EBTFÖ' Alıntı:
Arkadaşın verdiği adrese mail atarsanız sorunu çözmenize yardımcı oluyorlar. Bendeki sorunda aynı veritabanı içerisinden tek sadece 1 tane recordset nesnesi oluşturabiliyorsunuz. 2. sini oluşturduğumda kaynak kodda hata var diyor. Oysaki localhost'da çalışıyor. DW programı ile hazırladığım halde soruna çözüm bulamadım. ancak bende yukarıda arkadşın verdiği adrese mail atarak sorunu çözebileceğimi öğrendim Cuma günü yarın mail atarak sorunu gidereceğiz inşallah.

O kadar ümitli olma hocam ben 3 hafta önce bir mail attım hala cevap bekliyorum

email lerinize cevap gelmesi için @meb.gov.tr uzantılı bir email kullanmanız lazım...

Geri