meb e-posta adresi sorunu

Kodla Büyü

fulbt

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar.okulun meb.k12 uzantılı e-postası olduğundan haberi yoktu. bende yeni olduğum için, alan almaya çalışırken öğrendim. dün son çare ilçe milli eğitime gidip adresi ve şifreyi aldım. ama şimdi denediğimde hatalı şifre yada kullanıcı adı diyor. ayrıca web alanı almak için ilsis şifresiyle girilen bölümdede ftp şifremi değişe tıkladığımda. adrese gönderilemedi diye hata veriyor. kullanılmadığından dolayı e-posta iptal edilmiş olabilir mi? bben ne yapabilirim?
bu sorunları çözmek için ulaşabileceğim bir kurum var mı? kaç gündür sıkıldım yaa şu işlerle uğraşmaktan. kimsenin kimseden haberi yok:((

meb.k12.tr uzantılı e-posta adreslerinde sorun çıkıyor. 1 yıldan beri sorunu çözemeyen okullar var.

meb.k12.tr de Okul Web siteleri Yönetim Paneline okulun ilsis şifresi ile girin. Gelen ekranda "Tanımlar bölümü"nde kullandığınız bir e-posta adresi girin. Şifrenizi değiştirmenize gerek yok. Önceleri standart olarak okulun ilsis şifresi ile girebilirsiniz. Çok istiyorsanız değiştirin.

Ayrıca "ftp şifremi değiştir"e tıkladığınızda normalde eski şifre, yeni şifre, yeni şifre tekrar yazısı gelmesi lazım. Siz "ftp şifremi unuttum"amı tıklıyorsunuz? Ben mi yanlış anladım.

Geri