MEB Direksiyon Uygulama Sınavı(MEBDUS)

Kodla Büyü

bir_tas_attim_kuyuya

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar illerde direksiyon uygulama sınavları sürüş esnasında komisyonca tablet üzerinden değerlendirecek. Bunun için MEBDUS uygulaması hazırlamışlar. Ancak API level 19 ve üzerinde çalışmakta. Yani etab-5 tabletlerde çalışıyor. Etab-4 için çalıştırabilen oldu mu? Yazılımı buna göre uydursalar çok güzel olacak elimizdeki fazla etab4 leri kullanmış olurduk. Yoksa tablet satın almak zorunda mı kalacağız. Sizler nasıl bir yol izliyorsunuz?

adayı denetleyen komisyonu ( bizleri ) denetlemek için yol kenarlarına müfettiş dikilip "hatasını bul, bas cezayı! Savunma mı? o da ne?" komik uygulamalar yapılmaya başladığından beri görev almıyorum da istemiyorum da. Kafam çok rahat...

Arkadaşlar illerde direksiyon uygulama sınavları sürüş esnasında komisyonca tablet üzerinden değerlendirecek. Bunun için MEBDUS uygulaması hazırlamışlar. Ancak API level 19 ve üzerinde çalışmakta. Yani etab-5 tabletlerde çalışıyor. Etab-4 için çalıştırabilen oldu mu? Yazılımı buna göre uydursalar çok güzel olacak elimizdeki fazla etab4 leri kullanmış olurduk. Yoksa tablet satın almak zorunda mı kalacağız. Sizler nasıl bir yol izliyorsunuz?
hocam merhaba bize etap5 geldi 40 tane (general mobile) onu güncellediler ama hani programla bilmiyorum.
Kilitli odada duruyor sınav günü çıkarılcak :D

adayı denetleyen komisyonu ( bizleri ) denetlemek için yol kenarlarına müfettiş dikilip "hatasını bul, bas cezayı! Savunma mı? o da ne?" komik uygulamalar yapılmaya başladığından beri görev almıyorum da istemiyorum da. Kafam çok rahat...
Malatya da çok kişi soruşturma yedi.savunmayı yazsanda bir kişinin dediği oluyormuş.Dertleri fiyatlar yükselince bizleri bıktırıp kendileri fazla görev almak.

Uygulama ile adayların fotoğraflarının çekilmesi gerekiyor. Etab4 lerin ise arka kamerası yok. Nedeni bu olsa gerek.

etab-4 te çalıştıran olmadımı arkadaşlar.arka kamerası olmasada ön kamerayla çekerdik:)yeterki uygulama çalışsın

bizde uzun zamandır tabletle yapılıyor.
samsung tabletler var
onları veriyolar bize. fotoğraf çekerken yan çekin. dik çekerseniz sisteme yan atıyor, yan çekince düz atıyor.
şu haliyle çok güzel bi işleyiş bence. onca kağıt yükü ve israfından kurtulduk.

Geri