Meb-Bağlantısından Facebook'a girebiliyorum

Kodla Büyü

soouuk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar uzun süredir Facebook ve Twitter Hesaplarımı yönetmek için kullandığım seesmic web arayüzünün Meb bağlantısıyla da açıldığını fark ettim.hem hızlı hem kullanışlı olan bu site sayesinde meb bağlantısında dahi olsa facebook ve twitter hesaplarınızı tek sayfada kullanabilirsiniz.

https://seesmic.com/web/index.html

burda ulu orta yayınlarsanız çalışacağı varsa da çalışmaz. Takip ediliyor bu forum.

Çapanoğlu66' Alıntı:
Arkadaşlar ne gerek var akşam eve gidince girin face ye veya twite bu kadar israrcı olmanıza gerek yok
Ben çocuklara Facebook ile ilgili şeyler öğretiyorum hocam.Nasıl kullanacağını bilmiyorlar,Sürekli yalan yanlış uygulamaların oltasına düşüyorlar,profilleri çıplak kadın resimleriyle dolu..

soouuk' Alıntı:
Çapanoğlu66' Alıntı:
Arkadaşlar ne gerek var akşam eve gidince girin face ye veya twite bu kadar israrcı olmanıza gerek yok
Ben çocuklara Facebook ile ilgili şeyler öğretiyorum hocam.Nasıl kullanacağını bilmiyorlar,Sürekli yalan yanlış uygulamaların oltasına düşüyorlar,profilleri çıplak kadın resimleriyle dolu..

Hocam Facebook özel girmesinler biz sadece tavsiyede bulunabiliriz. Facebook anlatmak zorunda değiliz. Yinde de sizi anlıyorum ama bence gerek yok derim ne anlatmaya nede girmeye..

Çapanoğlu66' Alıntı:
amaç sadece face ya da twitter değil bi video bile açamıyoruz çocuklara gösterebilmek için.

Geri