Md Yrd Sınavı

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor sınava 2 hafta kaldı hangi kaynaklardan denemeler çözüyorsunuz?Sendikaların deneme sınavları elinizde varmı?

data dan çalıştım denemelerine yarın başlıyacam, bakalım 70 i geçebilecez mi:S

Bende sizden sonra datayı biraz araştırıp deneme sınavını sipariş ettim bakalım normalde pegemden çalıitım. Aslında birisi bize eğitimbirsenin deneme sınavı kitapçığını satsa yada atsa da soruların yarısını görsek :roll:

Enterprise' Alıntı:
Bende sizden sonra datayı biraz araştırıp deneme sınavını sipariş ettim bakalım normalde pegemden çalıitım. Aslında birisi bize eğitimbirsenin deneme sınavı kitapçığını satsa yada atsa da soruların yarısını görsek :roll:
:++: :++:

Arkadaşlar sizin sınav belgeleriniz çıktı mı? rapor al dediğimde bilgilerim olmadan bi sınav yeri belgesi gözüküyo mebbiste

Enterprise' Alıntı:
Arkadaşlar hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor sınava 2 hafta kaldı hangi kaynaklardan denemeler çözüyorsunuz?Sendikaların deneme sınavları elinizde varmı?

bu arada ben de data konu anlatımlısından çalışıyorum. ben malesefdeneme sınavı aşamasına geçemedim konu eksiklerimi kapatmaya çalışıyorum :scared:

Hocalarım EBS'nin 2 adet deneme sınavı bende mevcut. Özelden mail adresi gönderirseniz paylaşabilirim. İlçe sendika başkanımız genelden paylaşılmamasını rica etti. Göndereceğim arkadaşların da kimseyle paylaşmamasını rica ediyorum.

giryan' Alıntı:
Hocalarım EBS'nin 2 adet deneme sınavı bende mevcut. Özelden mail adresi gönderirseniz paylaşabilirim. İlçe sendika başkanımız genelden paylaşılmamasını rica etti. Göndereceğim arkadaşların da kimseyle paylaşmamasını rica ediyorum.

ben alabilir miyim hocam? aktasizm@gmail.com

giryan' Alıntı:

özelden yolladım teşekkür ederim :)

Mailini gönderen hocalarıma sınavları yolladım. Rica ederim :)

giryan' Alıntı:
Özelden gönderdim hocam bende alabilir miyim

mail adresini veren hocalarıma denemeleri gönderdim. Bazı hocalarım denemeleri istemiş ama mailini göndermemiş. Onlar da gönderirse ben de denemeleri gönderebilirim.

giryan' Alıntı:

Hocam ben de rica etsem, şimdiden teşekkürler mstfmrcn65@gmail.com

Geri