Md yrd maaş

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar müdür yardımcısı tam olarak ne kadar alır tl olarak söyleyebilirmisiniz bütün sonav görevleri onlara çıkıyormu kurslardan nekadar kalıyor?Müdür kaçdır söylüyor maddi açıdan değermi diye düşünmeye başladım yoksa okulda kurs mu açsam ekdersim yok akıllı tahtalarda gelmedi otursammı oturduğum yerde :cry: :cry:

Sizin okulda maaş ve ekdersleri asmıyorlar mı?

Ortaokula göre yazıyorum.
Maaş; Müdür yardımcısı olduğun zaman aynı maaşı alırsın. Sadece bodroda görev olarak Müdür Yardımcısı yazar. Şube müdürü, müfettiş veya mem müdürü haricinde tüm idareciler öğretmen maaşlarını alırlar. Yıl, derece, kademe, çocuk vs..

Ekders; Okul döneminde 18 saat + 2 saat nöbetten= 20 saat ücret alırsın. 10 saat derse girersen de 10-6=4 saat ücret fazla alırsın. Fiziksel olarak ikisi bir arada zor. Yaz döneminde 18 saat ücret alırsın.

25-26 saat dersin varsa hiç düşünme. 15-20 saat dersin olur , para için yaparsın o ayrı..

Müdür yardımcısıyım. Okulumda 30 öğretmen var. Geçen ay ek derste 13.sıradaydım..

Eğer kadrolu müdür yardımcısı iseniz, OSYM'de öğretmenlere göre önceliğiniz var ama ben bu önceliği bir türlü yaşayamadım...
İlçede olduğum için sınav görevleri hakkında yorum yapmayayım.

Hasan hocam asıyorşarda bugüne kadsr kendim dışında kimseye bakmamıştım bugünde liste yoktu panoda. Görevlendirme md yrd da sınav önceliği yok mu ben onlara ösym meb hepsi istşsnadız çıkıyor sanıyordum bir de kurslardan %kaç geliyor? Bu sene ben öğlene kadar çalıştım 18 saat dersim vardı full ekdersten dahi haberim yok :cry: :cry:

Ben 1 senedir müdür yardımcısıyım. 6 aylık görevlendirme şeklinde devam ediyorum. Bırakacaktım ama arkadaşlar ve müdür teklif dahi ettirmedi :) Ek ders olarak öğretmenden bir farkı yok. Ful derse giren öğretmen gibi ek ders alıyorsun. Kurstan gelen birşey yok sadece kurslardan sorumlu md yardımcısı haftalık 2 ek ders alıyor ekstradan. Ama bizim okul kalabalık o yüzden canı çıktı arkadaşın uğraşırken. Açıkçası idari kadromuz çok iyi ve çok iyi anlaşıyoruz beni tutan da bu oldu burada. He bir de kursum var haftada 14 saat :) ve öğrencileri sonuna kadar bırakmayan tek kurs benimkiydi diyebilirim. Milletin öğrencileri hep sonlara doğru azaldı. Ama benimki arttı bile :) Çok hoşuma gitti tabi bu olay.

senolak' Alıntı:
Ben 1 senedir müdür yardımcısıyım. 6 aylık görevlendirme şeklinde devam ediyorum. Bırakacaktım ama arkadaşlar ve müdür teklif dahi ettirmedi :) Ek ders olarak öğretmenden bir farkı yok. Ful derse giren öğretmen gibi ek ders alıyorsun. Kurstan gelen birşey yok sadece kurslardan sorumlu md yardımcısı haftalık 2 ek ders alıyor ekstradan. Ama bizim okul kalabalık o yüzden canı çıktı arkadaşın uğraşırken. Açıkçası idari kadromuz çok iyi ve çok iyi anlaşıyoruz beni tutan da bu oldu burada. He bir de kursum var haftada 14 saat :) ve öğrencileri sonuna kadar bırakmayan tek kurs benimkiydi diyebilirim. Milletin öğrencileri hep sonlara doğru azaldı. Ama benimki arttı bile :) Çok hoşuma gitti tabi bu olay.
14 saat kurs mu? :eek:

senolak' Alıntı:
m.yardımcısı 14 saat kurs açamaz diye biliyorum? en fazla 10 saat :?

aynenbadi' Alıntı:
senolak' Alıntı:
m.yardımcısı 14 saat kurs açamaz diye biliyorum? en fazla 10 saat

Aynısını ilçe demişti hocam önlerine kurstan sorumlu arkadaşım mevzuatı koydu direk. 6 saat h.içi 8 saat h.sonu şeklinde 14 saat çatır çatır açarsınız siz de. Yeter ki öğrenci olsun. :+1:

Geri