Masa altı için ayaklık? Yada adı ne bunun?

Kodla Büyü

eya

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Masa altında ayak desteği için bir şey arıyorum. Masa altı ayaklık diye düşündüm ismini koca internette bir tane buldum.

http://www.vipsan.com.tr/urun.asp?seri= ... 0Ayakl%FDk

Ne fiyat bilgisi var ne de nereden alabileceğimize dair bilgi. E-posta attım cevap yok. Yarın bir de telefonla arayacağım artık.

Mobilyacılarda da pek bulunmuyor bu tarz şeyler. Bunların başka bir ismi var mı arkadaşlar? Öyle arayayım. Ya da nereden bulabiliriz? :?: Tahta ya da aliminyum olabilir.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Pazar günü çalışıyorlar hayret. Sipariş üzerine üretiliyormuş. 65 TL + KDV + kargo. Biraz yüksek...

Başka fikri olan?

Hocam çok ucuza marangoza ölçüleri verip yaptırabilirsin. Alt tarafı 2-3 parça tahta. Evde kullancam diyosan bir vernik + lastik ayak (çeşme contası) yapıştırırsın olay tamam :) yok orjinal alcam diyorsan en çok berberler kullanır. Onlara sorabilirsin. İnşallah yardımcı olmuşumdur.

Isıtıcılar güzelmiş :D Ama hiç de ekonomik değiller :roll: Link ve fikir veren arkadaşlara teşekkürler. Berberlere de sormayı düşünmüyor değilim.

Evde kullanacağım için marangoz fikrini ben de düşünmeye başladım. Vipsan'da ölçüler de verilmiş.

35 x 50 cm ebadında, ön yükseklik 5,5 cm arka yükseklik 11 cm olup 9º açılı...

Ekstra fonksiyon istemiyorum ama marangozla da uğraşmaktansa hazır bu iş için üretilmiş bir şeyi almayı tercih ederim yinede. Gören duyan varsa link beklemeye devam... :roll:

Hocam bende yaptırdım ama benimkinin üzerinde öyle renkli plaktik vs yok düz tahta dan marangoza yaptırdım üstelikte 15 tl ye bence marangoza yaptır. yarım saatte yapar verirler hocam

çok pahalıya veriyorsun diyen arkadaş çam kerestesinden 40 cm uzunluk 50 cm genişlik ve 10 cm yükseklikte bir ayak desteği için fiyat alabilirmi ? 10 tl ye yaptırabildiği bir yer varsa bende oraya yaptırıyım

hocam ayaklık için değil de başka bir mobilya için evde kendim çizip götürmüştüm. Uyar tarafına baktık. Biraz usta ile istişare ettik. sonunda hoş bir şey çıkmıştı ve çok da pahalıya mal olmamıştı. Nihayetinde malzemenin fiyatı belli işçilik için de el emeği verirsin :)

Evde kullanacaksanız uzun ömürlü ve estetik bir şey olsun bence.

Geri