MARDİN MEB NORM FAZLASI ÖĞRETMENLER İL İÇİ ONAY VERMİYORRRRR

Kodla Büyü

gonca01

Site Gezgini
MARDİN MEB İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİREN NORM FAZLASI ÖĞRETMENLERE ,DÜN YAZI YAYINLANMASINA KARŞIN, 3 YIL DOLDURMADIĞI GEREKÇESİYLE TAYİN HAKKI VERMİYOR NAPMAMIZ LAZIM BİLEN VAR MI

Hocam belki dilekçeyle başvurup olumsuz yanıt alındıktan sonra mahkemeye verilebilir

daha il onayları verilmedi.
il onayını bırak biz ilce olarak onay veremiyoruz.
marinin bir ilcesindeyim ve biz bu durumda olan öğretmenlere sorun cıkarmadık. kim başvurduysa onayladık.
böle genel laflarla koskoca ili töhmet altında bırakmak doğru bir yaklaşım değil.
hangi ilcede veya ilin hangi biriminde kimle ne sorun yaşadıysanız açık ve net bir dille yazarsanız belki sorununuza bi çözüm önerisi getirebiliriz.

hocam dünki bakanlığın ankara valiliğine gönderdiği yazıyı yazıcıdan çıkartın, aşağıdada yazının resmi kaynağını veriyorum bu yazıya göre tayin isteme hakkımız var, ildekileri ikna etmeye çalışın, yinede kabul etmezlerse geriye mahkeme yolu ile hakkınızı aramak kalıyor, bunu ilde ilgili bölümlere iletin.

http://aksaray.meb.gov.tr/www/il-ici-ye ... icerik/800

hocam mardin merkez meb diyorum... şuan bakanlığa görüş yazısı göndermiş meb...norm fazlası durumundayken isteğe bağlı yer değiştirmiştim... ancak 3 yılımı doldurmadım gerekçesiyle şuan il içi tercihimi onaylamıyor...

hocam MARDİN MERKEZ MEB onaylamıyor arayıp öğrenebilirsiniz..

ankara istanbul adana mebleri bnm durumumda olanlara onay verdi mardin meb onaylamadı..bekletiyor ve görüş yazısı göndermeyi zor bela kabul etti...

hocam önemli olan şu an tayin hakkımız var bunu hepimiz biliyoruz artık sana resmi yazı linkinide gönderdim, mardin meb onaylamıyorsa hakkını yiyor demektir o zaman hakkını mahkemede araryacaksın, ben sana bunları yazıyorum ama şu an benim başvurumda il onayı bekliyor, belkide reddedecekler bekleyip göreceğiz, ama reddederlerse mahkeme yoluna gidedeğiz, çünkü tayin hakkımız var bu kesin.

sadece sen şunu iyi bil kesinlikle tayin hakkın var, sana mahkeme yolu gözüküyor galiba hocam, allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyelim

gonca01' Alıntı:
mahkeme kaç yıl sürer Allah bilir.. kimi şikayet edeceğiz hangi birimi sonucu ne olur
bende şu ana kadar hiç mahkemelerle falan uğraşmadım, o yüzden bişey diyemeyeceğim, ama sendikanızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.

hocam kusura bakmayın ne yapayım son saniyeye kdr onay vermeyeceğini söyledi..
ilçemde sıkıntı yok il merkez onay konusunda sıkıntı yaşattı

hocam bende mardin de öğretmenim sizin durumunuzdayım ve tercih yaptım ama benim il tarafından hala onaylanmamış .sizin okul ve içe dışında il tarafından da onaylandı mı?

hocam benim şu anda onaylanmış görülüyor,ancak dün konuştuğum bir müdür valiliğin bu konuyla ilgili sıkıntı yaratabileceğini söyledi umarım sıkıntı olmaz

Geri