Manisa Görevlendirme 25.01.2013 son !

Kodla Büyü

sanalomer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün bir arkadaşımızın mailine göre (kendisine çok teşekkür ederim) 25.01.2013'e kadar son başvuru tarihi süresi var.
İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaştırılması gerekiyor.

Başvuru dilekçe örneğini de birisi burada paylaşabilirse sevinirim.
habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,
http://nigde.meb.gov.tr/bitero
buradan alabilirsiniz.

Arkadaşımızın mail'i:
"Arkadaşlar okula gelen yazıda, Manisa MEB duyurularda yok, 25/01/2013
e kadar başvuru formunu göndermeniz istenmektedir. "

Ekli dosyalar

• st yazı.jpg
    st yazı.jpg
    128.6 KB · Görüntüleme: 920
Hocam bu adamların Manisa meb de duyurması gerekmiyor mu? Siz yazmasaydınız haberim yoktu bu konudan benim. Ben 2. dönem için başvuruda bulunacaktım

Meb'de neden duyurusunun yapılmadığını ben de bilmiyorum. Son bir kaç gündür duyuruları kovalıyordum. Fakat yayınlanmadı. Son anda bugün bir arkadaşımızın mail 'i ile bilgilendim. Okuluna yazı gitmiş. Sağolsun taratıp maile göndermiş.

Demekki bundan sonra duyuruyu filan beklemeden kendi başvurumuzu görev süresinin son haftasında yapmamız gerekecek.

Benim duyduğum görevlendirmelerin BAŞVURU ALINMADAN yenileneceği idi. 3 arkadaşımla görüştüm şimdi, üçünün de okuluna yazı gitmemiş. Böyle bir yazı varsa okullara mutlaka gelir ama bu kadar önemli bir yazının milli eğitim müdürlüğünün sitesinden yayınlanmaması çok şaşırtıcı :shock:

Teşekkürler Ömer hocam, bu gün okula sormuştum yazı olup olmadığını gelmediğini söylediler. sayenizde buradan öğrenmiş olduk. İlk dönem ki başvuruları hatırlarsanız liseleri doldurmak adına 3 kere hatta 4 te olabilir :)) dilekçe alındı ve liseler dolmadan ilköğretimlere görevlendirilme yapılmayacak ve kesinlikle tekrar dilekçe alınmayacak denildi. Liseler dolduktan sonra ilköğretimler için tekrar dilekçe alınıp ilköğretimlere görevlendirmeler yapıldı. o yüzden bu dönem sonunda başvuruları yapmasak dahi eminim 2. dönem başında tekrar dilekçe alırlar. Forumda yayınlandığını görürlerse yarın mebin sayfasında da yayınlarlar büyük ihtimalle... biz başvuru dilekçemizi okula veririz yarın. Hepimiz için hayırlısı olsun. Şimdiden iyi tatiller...

http://manisa.meb.gov.tr/

Bu nasıl bir milli eğitim web sayfası duyuru yerinde öğretmenlerle okullarla alakalı haberden çok baş sağlığı haberi var.

sanalomer

Hocam olmasa haberimiz olmayacak bu kadar mı Bilgisayar öğretmenlerinden nefret ediyorlar. Biz araştırmasak bakmasak haberimiz olmayacak

Ekli dosyalar

• EK2.rar
    21.4 KB · Görüntüleme: 30
  • st yazı.jpg
    st yazı.jpg
    128.6 KB · Görüntüleme: 796
Arkadaşlar askerden yeni döndüm.Fiili olarak halen asker göründüğüm için Btr başvuru hakkım yok. 31.01.2013 itibariyle askerliğim sona erecek. Ondan sonra tekrar başvuru hakkım olurmu?? Cevaplar için tşkler

Hocam siz yine de başvurunuzu yapın. Görevlendirilme ihtimaliniz var sanıyorum.

Arkadaşlar az önce bizim ilçeye bakan Eğitici formatör beyle görüştüm o da Manisa ile görüşmüş benden sonra . Şöyle bir cevap vermişler o yazı görevi bırakmak isteyenler içinmiş. İsterseniz bir de siz sorun.

Müdürlüğümüzün 22 Ocak 2013 tarih ve 2245 sayılı Bilişim Teknolojileri Rehberliği 2012-2013/2 dönem Görevi konulu yazısının son paragrafında sehven Okulunuzda/Kurumunuzda halen görevyapan Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerinden 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem gerev almak isteyenlerin ibaresi yazılmıştır. Düzeltilip Görev almak istemeyenlerin dilekçeleri gönderilecektir. gereğini rica ederim.

İlyas ŞEN
Şube Müdürü

whitetiger0006' Alıntı:
Sonuç olarak başvurular başlamadımı arkadaşlar?

yazıyı okumadınız herhalde hocam. BTR olmak istemeyenlerin dilekçelerini alıyolar bu sefer birinci dönem BTR olanlar aynen devam benim anladığım.

nefbote' Alıntı:
whitetiger0006' Alıntı:
Sonuç olarak başvurular başlamadımı arkadaşlar?

yazıyı okumadınız herhalde hocam. BTR olmak istemeyenlerin dilekçelerini alıyolar bu sefer birinci dönem BTR olanlar aynen devam benim anladığım.

Nefbote Hocam, aynen devam edenleri anladım yeni gelenler için tekrar başvuru alırlarmı 2. dönem başında onu merak ediyorum. saygılar

Bende birinci dönem başvuru yapmadım. ikinci dönem başvurmayı düşünüyorum.Bugün Manisa mem'i telefonla arayacağım gerekli bilgileri burdan iletirim hocam size.

Hocam ilk dönem başvurmayanlar içi ikinci dönem başvuru alınacak mı peki?

ben 2. dönem başka bir okulu tercih etmek istiyorum diyelim ki tercih olmayacak mı?

İkinci dönem için başvuru yapmak isteyen arkadaşlarımızın İl Milli Eğitim Müdürlüğünden bilgi almaları daha doğru olur.

Geri