MANİSA Formatörlük - ONAY GELDİ

Kodla Büyü
Re: MANİSA Formatörlük

valilik onayı da alınmış. acaba göndermek için neyi bekliyorlar?

bende aradım hocam okullara tebliğ edildiği söylendi nette ne zaman açıklanacak dediğimde bugün olur dediler

tebliğ gelmedi bize. zaten k12 de çalışmıyor. nerden tebliğ etmişlerki?

http://manisa.meb.gov.tr

telefon zincirinde herhangi bir açıklama bulamadım. İnşallah tüm arkadaşlarımızın görevlendirmeleri yapılır. Bilgisayarcıların önemi sadece okullarımızda değil, tüm ülkede bilinmiyor malesef arkadaşlar.

işler biraz garip ilerliyor. Bi açıklansın da daha net konuşalım. Herkes nereye görevlendirileceğini, hatta görevlendirildiğini de biliyor ama haftalardır bir türlü net bir yazı ile açıklanmıyor...

ilçe milli eğitimin mail adresine baktım gelen bir posta yok.

bugün açıklanmazsa 1 kasım tarihli başlatırlar gibi...

bu ancak manisada olur. millete zorla görevmi isteticez bu görevlendirmelerin olması için ne saçma.

Arkadaşlar Akhisar Çağlak Anadolu lisesi için başvuru yapmıştım, fakat başvurumu geri çektim.Akhisar dan istekli arkadaşlar varsa görüşelim. selamlar

Manisa il mili eğitim kadar laşka bir milli eğitim yoktur herhalde. 1 aydır uğraştırıyolar milleti. dün manisa milli eğtimi aradım onay için valiliğe gittiğini söylemişlerdi. şimdi durum ortada yalanın biri bin para.

manisa da bir ilke imza attı.

NOT:Belediye sınırları dışına yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır!

Ben ilçenin beldesinde ortaokulda görev yapıyorum.(Bilişim)Merkezdeki liseyi yazdım.(Fatih Projesi kapsamında)Sırf bu nedenden dolayı başvurum iptal.Hem liseleri doldurun diyosun, hem şart koyuyorsun.Genelgeye aykırı bir olay.Genelge zaten okuldaki ders yükünü tamamlar diyor.Tamamlayan kişinin merkezde çalışmasında ne gibi bir zarar var, anlamak zor.Bu liseler dolmazsa beni kendi okulumada vermiyecek. :alkis:

Bu okullar dolmazsa manisada bt rehberliği yalan olur süründürecekler anlaşılan Allah'ım bildiği gibi yapsın bunları soğuttular iyice meslekten.

inblue' Alıntı:
Bu okullar dolmazsa manisada bt rehberliği yalan olur süründürecekler anlaşılan Allah'ım bildiği gibi yapsın bunları soğuttular iyice meslekten.
o okullara başvuru olması mümkün değil. mesela zeytinliova lisesi. bir kasaba okuludur. o kasabada bilişim öğretmeni yok. sertifikası olan da yok. il MEM de sağolsun belediye sınırları dışını yasaklamış. o okula nasıl başvuru olabilir ki?

başlama günü olarak ne olacak hocam? ek ders hangi günden itibaren geçerli

eyolcu' Alıntı:
başlama günü olarak ne olacak hocam? ek ders hangi günden itibaren geçerli

Bu yazıya göre göre geri dönük değil.
Yani bugün başlayacak tabi okul başlama yazını bugün yazarsa...
Geriye dönük olmamaması kötü oldu...

ilçe dışını tercih edipte kaç kişinin başvurusu onaylanmadı acaba?

bu arada "fatih projesi tamamlanan okullara görevlendirme olmadan diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır" yazısını tekrar koymuşlar (telefon zincirinde). sanırım yine bekletecekler.

Hocam onaylanmayanlardan biri benim ama ilçeden ilçeye değil.İlçeye çalıştığım belde 10 km ama ilk tercihim olan ne kendi okuluma ne de ikinci tercihim olan liseye görevlendirme yapılmamış.

İl ile görüştüm.Ben beldeye göre değerlendirileceksem kendi okuluma verilmem gerekir, çünkü beldede lise yok.İlçe bazında değerlendirileceksem eğer o zaman ilçedeki liseye görevlendirilmem gerektiğini belirttim ama nafile.Bu şartlarda görevlendirme yapılamaz çünkü liselere talep yok.

Bu arada başka bir ilde böyle bir belde şartı diye bişey duymadığımı söyledim.Fakat Milli Eğitim genelgede 6. madde yer alan "öncelik ilçe sınırları içinde" ifadesini belde diye yorumlamış.Haftaya tekrar bu durum değerlendirilecekmiş.

başvurmayacağım ille kendi okulum,kadro açacaklarsa tayin ister gider öyle yaparım yoksa gitmem..olan aylık 450 500 lirama olur ama rahatıma bakarım...

Ne yazık ki liselere görev istemeyenlerin görevleri çıkmamış. Yahu ben şu an ders öğretmeni olduğum halde sınıfımdan öğretmenler odasına gidineye kadar yine hallettiğim problemler oluyor. Yine olacak. Hiç olmazsa ek derslerimizi alırdık.

Adalet yoksa, hiç bir şeyiniz yok demektir.

Nasıl oluyor anlayamıyorum. 2. başvuru için son tarih 31 ekim dendi. Yazının tarihi 31 ekim. Başvurduk lise için yine çıkmamış.

Geri