Manisa dan sonuçlar

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
AGO : 68 İl kordn.
CT : 58
SU:57
MC: 62
NK:51
AÇ:50
MÇ:65
FU:60
MA:50
HD:47
AHÇ:50
ED:56

Yukarda yazdıklarımın hepsi eğitici aralarında sadece MA bilgisayar öğretmeni şimdi de diğer tanıdığım arkadaşları yazıyorum.

HASDÖ: 52 Bil. Öğrt
BAR.ÖZ: 50 Bil. Öğrt.
MUSEBEC:37 İng. Öğrt.
İSPLT: 55 Bil. Öğrt
İAŞK:44 Sınıf
ETER:40 Türkçe
HŞERTU:43 Bilg.
VELGÜLB:52 Elektrik

daha benim bilmediklerimde vardır ya böyle sınava böyle sonuç :)

tunsel hocam adını biliyorum ama soyadını hatırlayamadım o sebeple ilsisden tc nona bakıp sonucunu öğrenemedim yoksa senin de sınava girdiğini biliyoyrdum :)

hugo4545' Alıntı:
volkan 45 sınıf (kula)
H.Şahin 48 Bilgisayar (k.başı)[/quot

H. şahin 43 İsa hocam kendim baktım bütün bu sonuçlara. Bu arada siz bilgisayarcılar baya göçmüşsünüz. Caneri tebrik ederim 68 almış :)

:) haklısınız ebfo hocam, sonuçlara bakınca bilgisayar öğretmenlerinin göçtüğü ortada. malum sitede formatör sadece bilgisayarcılardan olmalıdır tartışmasına biraz sanki gönderme gibi oldu :) hani sonuçlara bakarsak

:) polemiğe girmiyorum arkadaşlar..Eğitim fakültelerine hangi eğitimlerin verildiğini sölememe gerek yok..Ama teknik eğitimlerin de beklenenden düşük aldığı görülüyr..bu arada cemal hcam kaç kişi girmiş bilginiz var mı..

İsa hocam salihli dolu zaten :) eh 111 ytl kesilio die süleymanla mzahar bırakırsa size yer açılır . senyörümüz pazartesi Ankara eğitekteydi. sınav sonuçları için genel müdür yardımcısı reklam repliğindeki gibi demiş SKANDAL :) Böle sınava böle sonuç.

artı ben de polemiğe girmiyorum. bötecilere donanımla ilgili eğitim verilmiyor. hatta şu an açık olan ama öğrenci almayan bir eğitim fakültesinin böte bölüm başkanı hakkında ordaki bir öğretim görevlisi arkadaşım anlatmıştı adam daha yazıcıya kağıt koymasını bilmiyor demişti. imam şederse cemat ne eder :)

arkadaşalr lütfen başka arkadaşalrın adını forumda yazmayınız...Senyörüm kızıyor...

Caner Özer, 68, Salihli. Emret komutanım :)

Düzenleme:
Benim adım varmış zaten, gözümden kaçmış kusura bakmayın. Teşekkür ederim hocam.

.......................................................................................................................

Ennnn sonnnn durum

.......................................

......................................................................................................

ilk 22 de olan arkadaşlar hangi ilçede görev almak istiyorsa burda paylaşsın arkadaşlar.ona göre şimdiden karar verelim...saygılar..

ebfo45' Alıntı:
İsa hocam salihli dolu zaten :) eh 111 ytl kesilio die süleymanla mzahar bırakırsa size yer açılır . senyörümüz pazartesi Ankara eğitekteydi. sınav sonuçları için genel müdür yardımcısı reklam repliğindeki gibi demiş SKANDAL :) Böle sınava böle sonuç.

artı ben de polemiğe girmiyorum. bötecilere donanımla ilgili eğitim verilmiyor. hatta şu an açık olan ama öğrenci almayan bir eğitim fakültesinin böte bölüm başkanı hakkında ordaki bir öğretim görevlisi arkadaşım anlatmıştı adam daha yazıcıya kağıt koymasını bilmiyor demişti. imam şederse cemat ne eder :)

walla bende boteciyim turkiyede ilk 20 yaptık. daha napalım kendine güvenen arkadaşlarla uzmanlık sınavında gorusuruz. herkesi aynı kefeye koyma cemal hocam. Her zaman daha iyisi bulunur. :wink:

Geri