Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Mahalli Hizmet İçi Eğitime Katılmama Durumu

Konu, 'Hizmet İçi Eğitim Kursları' kısmında LostParadise tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. LostParadise

LostParadise Seçkin Üye Seçkin Üye

Merhabalar arkadaşlar. Bir okulda idareci (geçici görevlendirme) görev yapmaktayım. Haftaya hizmetiçi eğitime alınmışız tüm idareciler. Fakat o tarihte yıllık izine ayrılmam gerekiyor. İptalde edemiyorum. Yıllık izindeyken bu seminere katılmasam sıkıntı olur mu.

2. champi0ns

champi0ns Seçkin Üye Seçkin Üye

Hiç bir şey olmaz hocam istersen izinli olma devamsızlık tan kalırsın. Belge senin için önemli ve bir daha bu kursu alamama durumun varsa bilemem. İlçe şube müdürü nezdinde önemli ve muhakkak Gelinmesi gereken bir kurs mu. Bu durumunda hizmetiçi nde sorumlu şube müdürüne durumunu izah edip öyle izne cikman senin için daha iyi olacaktır. Benim yorumum.

3. LostParadise

LostParadise Seçkin Üye Seçkin Üye

kurs bilgilendirme seminer. Aday öğretmenlerin performans değerlendirmeleriyle ilgili bir seminer. Önce eğitimi verecek kişi ile bir irtibata geçsem faydalı olur mu acaba.

4. champi0ns

champi0ns Seçkin Üye Seçkin Üye

Bende mahalli hizmetiçi kursları veriyorum
    Gelemeyecigini söyleyen öğretmen arkadaşla hiç bir şey söylemeden gelmeyen öğretmenlere bakisim daha farklı oluyor tabi.

5. fixx

fixx Site Gezgini

mahallli hizmet içi eğitimine başvurdum ve kabul edildi. fakat şuan için gidememe durumum var. gitmemek için rapor mu almak gerekli ? ya da dilekçe mi yazmalıyız ? hiç bir işlem yapmadan eğitime katılmaz isek soruşturma açılır mı ?

6. Yılmaz YALÇIN

Yılmaz YALÇIN Seçkin Üye Seçkin Üye

Özellikle hizmet içlerinde Soruşturma açılabilir çünkü kurs belirli bir sayıya göre açılıyor. Mazeretinizi belgelendirmeniz sizin için her zaman avantajdır.

7. PınarKoylan

PınarKoylan Üye

Hocam iki defa katılamadım Mili Eğitim Hizmetiçi birimi dilekçeyle mazeretimi bildirmemi istedi soruşturma falan da açılmadı

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal