Maaşım eksik mi yatıyor?

Kodla Büyü

hanibal07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. Forumda birçok arkadaşımız ozkansoft mmaş hesabı ve aldıkları maaşın kuruşu kuruşuna aynı olduğunu söylüyor. Benim maaşım oldum olası ozkansofttan 100-150 lira arası hep düşük oldu.bulunduğum yerdeki dönem arkadaşlarımın da bordrolarını inceledim onlarda benimle aynı alıyor. Yani eksik. Sizce bu durumun nedeni ne olabilir acaba. Şimdiden teşekkürler

Not: ekders te herhangi bir sıkıntı yok. O noktası virgülüne aynı ozkansoftla

hocam derece-kademen, sendika bilgilerin, evli bekar, eşin çalişıp çalışmadgı, çocuk yardımı bide meslek lisesi ögretmeni olup olmamanla ilgili bilgilerin ve bu ay yatck maaşını yazarsan belki bi yorum yapablrz.

Hocam Derece kademe 6-2
Göreve başlama Aralık 2010
Evli-eş çalışıyor
1 çocuk
Sendika var
Böte mezunu
Maaşım Şubat'ta 2627 yattı

hocam ben bu bilgilerle ozkansoftta maaşınızı hesaplattım. aynı çıktı. 2627,7 tl .... Eğitim yılı-Alan bilgisini hiçbiri yapın. muhtemelen o bilgiliyi bilişim tekn. yapıyorsunuz.

hocam "Eğitim Yılı-Alan" bölümünün yanında ki soru işaretine tıklarsanız açıklamayı görürsünüz. o bölüm meslek lisesinde görev yapan teknik öğretmenler için. teknik öğretmenler farklı bir tazminat alır. biz onlardan değiliz :puhaha:

öyle hocam. sanki biz bilgisayar kullanarak ders anlatmıyoruz. onlardan ne farkımız varsa. neyse gözümüz yok. alsınlar ona bişey demem. Yanlış anlaşılmasın.

Geri