maaş hakkında bir soru

Kodla Büyü
C

CosmoKRAMER

Misafir
=============

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam yeni gelen belgeye göre en az 6 en fazla 10 saat derse girmniz gerekiyor .alacağınız ek ders teknik öğretmen değilseniz zaten 22 saati geçemez.Şuan tam kesin olmamakla birlikte formatör olduğunuzda

15 maaş karşılığı + 18 saat ek ders alacaksınız.

ama çeşitli yorumlara göre

15 maaş karşılığı + 22 saat ek ders alacağız

bunuda bekleyip hep beraber göreceğiz.

gençler önceki yıllarda ne veriliyorsa şimdi de o verilecek. 18 saat. 22 olamaz olursa müdürler ortalığı yıkarlar. çekememezlik var.

18 SAATTENFAZLA ÜCRET ALAMAZSIN FORMATÖR ÖĞRETMENLERİN ÜCRETLENDİRİLMESİ MÜDÜR YARDIMCILARI GİBİDİR

vay be bu soruyu ben mi sormuşum hey gidi yıllar heyy

CosmoKRAMER' Alıntı:
vay be bu soruyu ben mi sormuşum hey gidi yıllar heyy
İlk soruyu okuyunca gülmekten öldüm, yıla bakınca "ULAN BEN O ZAMAN ÖĞRENCİYDİM DAHA" dedim..Şimdi 5.yıl.... Ne çabuk geçiyor yıllar. :mrgreen:

Arkadaşlar bende aday öğretmenim BT rehber öğretmenliğine başvuru yaptım. Aday Bt öğretmenleri BT Rehber öğretmenliğine başvurabilirmi ?

privateaday' Alıntı:
Arkadaşlar bende aday öğretmenim BT rehber öğretmenliğine başvuru yaptım. Aday Bt öğretmenleri BT Rehber öğretmenliğine başvurabilirmi ?

Ben başvurdum bir aday öğretmen olarak. Gerçi hala onay falan gelmiş değil. Gönderilen yazıda öyle bir durum yazmıyordu ama bilemiyorum. Başvuru yapmama engel olunmadı ama görevlendirme henüz onaylanmış değil. Detayları yazarım..

Geri