müffettişler uğradımı ?

Kodla Büyü

herohamster

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar 1. dönem yada bu ara okuluna müfettiş uğrayan varmı...neler istedi sizden bu arada..teşekürler

Uğradılar hocam, Fatih projesi hakkında konuştuk 10 dk. o kadar. Fatih projesi ile ilgili ne söyledi derseniz, kablosuz iletişim nedeniyle sağlığa zararı nasıl önlenecek, tabletlerde kullanılacak yazılım var mı, öğretmenin yerini tutmaz, kitap gibisi var mı, vs...

unknownrealmman' Alıntı:
Uğradılar hocam, Fatih projesi hakkında konuştuk 10 dk. o kadar. Fatih projesi ile ilgili ne söyledi derseniz, kablosuz iletişim nedeniyle sağlığa zararı nasıl önlenecek, tabletlerde kullanılacak yazılım var mı, öğretmenin yerini tutmaz, kitap gibisi var mı, vs...
teşekürler hocam...BTR çalışma planı tarzında elinde evrak olan varmı bu arada

Müfettiş 1. dönem yılbaşı ertesi geldi. Matematik öğretmenleri ile birlikte toplantı yaptık. 3.5 saatlik Toplantının 3 saati matematikte öğrencilere 1 vermeyin ile ilgiliydi ben laboratuarında bilgisayarları teker teker ihtiyacı olanlara dağıtıldıktan sonra sınıfa çevrilen bir okulda ne yapayım dedim ama pek bir cevap alamadım.

herohamster' Alıntı:
unknownrealmman' Alıntı:
teşekürler hocam...BTR çalışma planı tarzında elinde evrak olan varmı bu arada

Hocam iddia ediyorum hiçbir evrakınız olmasa yine de sorun yaşamazsınız. Ben 7 yıldır herhangi bir dosyama göz ucuyla bile bakan müfettiş görmedim.

Geri