Müfettiş yardımcısı atama sonuçları

Kodla Büyü

taha6565

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bizim bölümden müfettiş yardımcısı olarak atanan var mı acaba?

Yazılanlara göre atama kontenjanları dolmamış çünkü öğretmenliğe göre dezavantajlı imiş

Müfettişlik , şube müdürlüğü çok cazibesi olan şeyler değil artık , eğer derse girmekten sıkıldıysanız rehber öğretmenliğe geçin😊

Emin misiniz hocam. Çünkü bazı bölümlerle birlikte 50 gibi bir kontenjan ayrıldığını okumuştum.
Resmi gazetenin yalancısıyım.
Yazılanlara göre atama kontenjanları dolmamış çünkü öğretmenliğe göre dezavantajlı imiş
Gelir ve çalışma şartları ne bimiyorum ama sonuç onu göseriyor. Doğru mu bilmiyorum ama bir iki branşta 70 barajını geçen sayısı alınacaklardan azmış, o yüzden barajı geçen herkesi almışlar.
Başvuru için 8 yıl ve 35 yaş sınırı var.. Bir öğretmen göreve ortalama 23-24 yaşında başlıyor. 8 yıl çalışınca 32 yapıyor. sınava 32-35 yaşa arasındaki öğretmenler başvurabilir demektir. Bu da başvuru sayısını düşürüyor.

Son düzenleme:
Mesleki ve teknik bölümü olarak aldıkları yazısını okumuştum ama bizden kimsenin atanıp atanmadıgini merak ettim. Forumda kimse atanmamis galiba 🤔

Açıklanan branş kontenjanlarında bilişim yoktu meslek liseleri için ayrı bir listemi var acaba

Geri