Müdür BTR dilekçemi onaylamıyor.

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İstanbul şişli de ortaokul öğretmenim gelen yazıyı okul müdürüne anlatamıyorum. Fatih projesi olan liseler içinmiş diyor kavga ettim şimdi ise dilekçeme evrak numarası alacam dilekçe gitmezse ikinci dönem şikayet edeceğim. ayrıca diğer liselerden tercihte de bulunmadım.

mert_aylan' Alıntı:
en iyisi dilekçeyi kendin götür ilçeye sonra bi ton uğraşırsın

ilçeye okulun üst yazısı ile göndermesi lazım, okulu hiçe sayıp götürmek suçtur...

Re: Ynt: Müdür BTR dilekçemi onaylamıyor.

Hocam eğitici arkadaş bi arayıp görüşsün, belki fikir verir adama

sen suçla muçla uğraşadur hocam 2. dönem ek derssiz kalırsın müdüre de hiçbir şey olmaz çok şükür 10 yıllık öğretmenim yazı yetişmiyecek diye en az 3-4 kere ben dilekçemi direk milli eğitime verdim hiç de bişey olmadı

Hocam sende yine okul müdürü bu şekilde yorumlamış, esenlerde direk ilçe öyle yorumluyor. Sadece fatih projesi okullarında görevlendirme yapmaya çalışıyorlar.

Aynı sorunu kısmen ben de yaşadım. Anlamadıkları şey, dilekçede şu okul müdürlğüne demiyor. Direkt İlçe MEB' e diye yazar başlıkta. Yani bu, okul müdürlüğünün tasarrufunda olan bir şey değil. Varsa aksi iddiası ilçeye dilekçe yazsın kendileri. İl koordinatörünüzle iletişime geçin bence hocam. Cahillerle uğraşmak çok zor. :verymad:

Hocam öncelikle bulunduğunuz ilçedeki, fatih projesi kapsamındaki okulların hepsine BTR atandıktan sonra
diğer okullara atamalar başlayabilir diye biliyorum ben.

tati' Alıntı:
İstanbul şişli de ortaokul öğretmenim gelen yazıyı okuma becerisi olmayan bir müdüre anlatamıyorum. Fatih projesi olan okullar içinmiş diyor kavga ettim şimdi ise dilekçeme evrak numarası alacam dilekçe gitmezse ikinci dönem şikayet edeceğim. ayrıca diğer liselerden tercihte de bulunmadım.
Yazı da tereddüte düşüren nedir o kısmı paylaşırsanız sevinirim.
Ayrıca istbilfor.org adresinde geçen dönem yapılan görevlendirmeler mevcut ona bakarsınız, ortaokuldan öğretmenlerin Fatih Projesi liselerine görevlendirildiğini gösterebilirsiniz. Böylece sadece Fatih Projesi liselerinin değil ortaokullarında görevlednirme kapsamında olduğunu daha rahat ifade edebilirsiniz.

Not: Değerli Meslektaşım kızgın olduğunuzu anlıyorum ama idareciniz hakkında okuma yazma becerisi olmayan gibi bir sıfat kullanmamanızı tavsiye ederim. Buna benzer ifadeler yüzünden il genelinde 3(benim bildiğim) arkadaşımızın soruşturması sürüyor kendinizi riaske atmayın.

hocam il formatoru halleder senin isi sadw bir dilekce yeterli olur suc muc olmaz bu konuda

ist_koord' Alıntı:
tati' Alıntı:
İstanbul şişli de ortaokul öğretmenim gelen yazıyı okuma becerisi olmayan bir müdüre anlatamıyorum. Fatih projesi olan okullar içinmiş diyor kavga ettim şimdi ise dilekçeme evrak numarası alacam dilekçe gitmezse ikinci dönem şikayet edeceğim. ayrıca diğer liselerden tercihte de bulunmadım.
Yazı da tereddüte düşüren nedir o kısmı paylaşırsanız sevinirim.
Ayrıca istbilfor.org adresinde geçen dönem yapılan görevlendirmeler mevcut ona bakarsınız, ortaokuldan öğretmenlerin Fatih Projesi liselerine görevlendirildiğini gösterebilirsiniz. Böylece sadece Fatih Projesi liselerinin değil ortaokullarında görevlednirme kapsamında olduğunu daha rahat ifade edebilirsiniz.

Not: Değerli Meslektaşım kızgın olduğunuzu anlıyorum ama idareciniz hakkında okuma yazma becerisi olmayan gibi bir sıfat kullanmamanızı tavsiye ederim. Buna benzer ifadeler yüzünden il genelinde 3(benim bildiğim) arkadaşımızın soruşturması sürüyor kendinizi riaske atmayın.

Hocam uyarılarınız teşekkür ederim. müdür yardımcıları sayesinde yazıyı gönderdim.

Sen dilekçeni ver ve il ya da ilçe formatörünü ara görüş birde dilekçene sayı verip kabül etmek zorunda eğer ters birşey yaparsa sen haklı duruma geçersin Dilekçenin sayısınıda almayı unutma ve gönderip gönderemeyeciğine bakarsın ona görede hareket edersin...

Geri