LPG ye 30 kuruş ZAM yapılmış!!

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
gelgelelim tarihinin en büyük zammına uğrayan LPG fiyatlarına basında değinen yok!!! ne milliyette ne başka haber sitelerinde tık yok !!!ilginç geldi...

Bugün sabah aldım 3,08 den, 9 ay önce araba aldım ve ilk lpg aldığımda fiyat 2,40 tı yani boşuna dememişler “İyi matematik bilmeyen toplumlarda adalet yoktur.”

mb1984' Alıntı:
Bugün sabah aldım 3,08 den, 9 ay önce araba aldım ve ilk lpg aldığımda fiyat 2,40 tı yani boşuna dememişler “İyi matematik bilmeyen toplumlarda adalet yoktur.”

Bizde matematik gibi müspet bilimler pek kâle alınmıyor hocam, varsa yoksa "mağdur edebiyatı ve dili".

Samimi söylüyorum acaip sevindim zamma. O biçim yani. Ben benzinli araç kullanıyorum ve bütün cari yük benim üstümde. Tek başıma cari açığı kapatıyorum. Yazıktır. İnsaf edin. LPG kullanan kardeşlerimiz de bu işe el atsınlar. Hep birlikte kapatalım. Hatta 112 acil istasyonlarının yapımı için 490 milyon dolarlık vurgun yapan hükümet yakınlarına bu paralar yetmedi ise biraz daha zam yapsınlar hepsine daha lüks ortam sağlayalım.

halk' Alıntı:
Samimi söylüyorum acaip sevindim zamma. O biçim yani. Ben benzinli araç kullanıyorum ve bütün cari yük benim üstümde. Tek başıma cari açığı kapatıyorum. Yazıktır. İnsaf edin. LPG kullanan kardeşlerimiz de bu işe el atsınlar. Hep birlikte kapatalım. Hatta 112 acil istasyonlarının yapımı için 490 milyon dolarlık vurgun yapan hükümet yakınlarına bu paralar yetmedi ise biraz daha zam yapsınlar hepsine daha lüks ortam sağlayalım.
Bizde destek olmak istiyoruz ama yeşil aycı damarımız tüp taktırdı bize yoksa bizde arada bir benzin almaktan zevk alıyoruz. Ayrıca ödediğimiz 100 tl nin 70 tl si devletin kasasına gittiği için son derece memnunuz. 2000 TL ye taktırdığımız tüpler ile istihdam yaratıyor, ülkenin ekonomisine destek oluyoruz. :!:

Ben şu ara gemicik arıyorum. 400-500-600 bin TL peşinat ve geri kalanı makul taksitlerle olabilir. sahibinden.com'u sürekli takip ediyorum ikinci el temiz olan varsa görüşebilirim.

Tercihim LPG'li..

ayda 3 depodan 30 tl evin taksidi bitmek üzere haziranda bitecek arabaya kaskoda yaptırdım mecbur balkondanda çok soğuk geliyor cam balkon olaydı iyiydi

zammın sebebini bilen varsa paylaşabilir mi

dünya petrol fiyatlarımı, dolar mı yükseldi. yoksa satacak şey mi kalmadı?

Arkadaş bu ülkede artık yöneten de yönetilen de arsız olmuş.
Dün zam haberinden sonra aracımla eve giderken radyoda şu haberi duydum :
Azerbaycan da 6 yıl aradan sonra benzine zam geldi,Türk Lirası ile = 2 TL
Zam haberini verirken yönetici utana sıkıla söyledi ve en kısa zamanda mağduriyetin giderileceğini söyledi. :alkis:
Bu arada Suudi Arabistan ülkesinden yaklaşık 100.000 mülteciyi sınır dışına çıkardı,bizimkiler aferin delisi :scared:

_MurAy_' Alıntı:
Arkadaş bu ülkede artık yöneten de yönetilen de arsız olmuş.
Dün zam haberinden sonra aracımla eve giderken radyoda şu haberi duydum :
Azerbaycan da 6 yıl aradan sonra benzine zam geldi,Türk Lirası ile = 2 TL
Zam haberini verirken yönetici utana sıkıla söyledi ve en kısa zamanda mağduriyetin giderileceğini söyledi. :alkis:
Bu arada Suudi Arabistan ülkesinden yaklaşık 100.000 mülteciyi sınır dışına çıkardı,bizimkiler aferin delisi :scared:
Yapacak bir şey yok bizimkiler yalama olmuş. :sleep:

Geri