Logomuz hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

Kodla Büyü
Gözüme doğrudan yeşil yaprakların önüne geçen keskin köşeler göründü. Belki yapraklar görünecek şekilde ortaki kupa ve köşeleri ayarlanabilir.

Hocam logoyu görür görmez şunu hissettim: bir logonun üzerine başka bir logo koyulmuş. 2 farklı logo varmış gibi görünüyor. Sanırım çember ve üçgen şeklinden kaynaklı.

Re: Ynt: Logomuz hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

boteakif' Alıntı:
Alttaki Pazar yazısı italik mi?
Evet italic i düzeltin
Birde koyu lacivert olan orta bölgedeki üçgenimsi nesneyi silin.

şu hali çok karışık olmuş. yeşil yapraklar ve içteki üçgenimsi şekli kaldırın. ŞHK yazan kitap ve üstündeki daire yeterli. 1985 alta insin. yazıların altındaki açık mavi de kitap kapağındaki renkle aynı olmalı. Ayrıca "pazar" yazısını yuvarlak daire etrafına yazılmamış sadece yuvarlatılmış oda düzeltilmeli

aslında ilk baktığında güzel. ama bir logoya göre çok şey var. ozellikle yeşil yapraklar kaldırılmalı. biraz daha sade bir görüntü güzel olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam logo sade olmalı ve ana renk tonlarından 2 veya 3 renk olmalı diye düşünüyorum.

Genelde logolar yapılırken baskı kısmı unutuluyor. Ayrıca uzaktan bakıldığında anlaşılır olmalı.

Hocam değişik versiyonlarini yapıp yeniden paylaşin
En az beş farklı versiyonu olsun

Yukarıdaki uyarilari dikkate alin

ŞHK harflerinin olduğu kitap kompozisyonu genişletilerek lacivert renkteki üçgen kaldırılıp aynı renkte dış çembere çerçeve oluşturulabilir.

11112543_sbeal_logo_YUVARLAK3.jpg

arkadaşlar bende fikirlerinize açığım. eğer gözünüze çarpan aksi bir durum varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Hocam bana göre bu tip logolar eskide kaldı artık daha sade ve az şekil içeren logolar daha makbul
bu sizin logoda sadece orta kısımdaki şhk yazısının olduğu mavi-yeşil ve turuncu şekiller olsa daha güzel bir logo olur
bundan şaşmam derseniz de o lacivert renkli üçgenimsi şekli oradan tamamen çıkarın yapraklar ve dediğim kısım kalsın daha iyi

bbozkurt' Alıntı:
11112543_sbeal_logo_YUVARLAK3.jpg

arkadaşlar bende fikirlerinize açığım. eğer gözünüze çarpan aksi bir durum varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Dış çemberi renkli yaparsanız daha etkili olur, bu haliyle göz tamamlıyor ve çerçevelerin pek etkisi kalmıyor hocam.

Okulumuzun logosu bu şekilde hocam bilgilerinize :)

faskerhat' Alıntı:
Hocam bana göre bu tip logolar eskide kaldı artık daha sade ve az şekil içeren logolar daha makbul
bu sizin logoda sadece orta kısımdaki şhk yazısının olduğu mavi-yeşil ve turuncu şekiller olsa daha güzel bir logo olur
bundan şaşmam derseniz de o lacivert renkli üçgenimsi şekli oradan tamamen çıkarın yapraklar ve dediğim kısım kalsın daha iyi

Ekli dosyalar

• LKOKUL1.jpg
    LKOKUL1.jpg
    161 KB · Görüntüleme: 199
furkanhoca' Alıntı:

faskerhat' Alıntı:
Hocam ortadaki kısmı beğendim kullandım hakkını helal et.

pisagorean' Alıntı:
furkanhoca' Alıntı:

faskerhat' Alıntı:
Hocam ortadaki kısmı beğendim kullandım hakkını helal et.

Hocam, hak iddia edecek bi durum yok. Yalnız logolar genel olarak çok yakın olduğunda birbirine , o şık olmuyor.

Logonuzun son hali nedir?

Geri