Liseye Atanan Btr Arkadaşlarım Bakar mısınız?

Kodla Büyü

big_way

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir liseye görevlendirildim. Etkileşimli tahtaların hepsi çalışıyor bi problem yok. fakat soyle bı durum var okulda mudur dahil bana karısan bi Allah ın kulu yok :) ne zaman geldim kaçta cıktım soran eden de yok :) sizde de boyle mi yoksa ilerleyen haftalarda durum degişir mi?

Re: Liseye Atanan Btr Arkadaşlarım ?

"Liseye Atanan Btr Arkadaşlarım ?" şeklinde yazmış olduğunuz konu başlığı metninde anlam ve yazım kuralları açısından hatalar var.

Göreve başlayıp, çalışma planınızı hazırlayıp onaylattıktan sonra size güvenmeleri aslında normal bir durum. Sizin durumunuz ilerleyen haftalarda, günlerde , yaşanan bir olay veya ihtiyaç duyulan bir durum karşısında saatler veya dakikalar içinde değişebilir.
Tam olarak beklentiniz neydi?

bote67' Alıntı:
"Liseye Atanan Btr Arkadaşlarım ?" şeklinde yazmış olduğunuz konu başlığı metninde anlam ve yazım kuralları açısından hatalar var.

"Liseye görevlendirilen BTR arkadaşlarım " olmalı :D

soruna yanıt olarak da şöyle diyebilirim, herhangi bir sorun çıktığında bir hayli yorulacaksın zaten şimdilik keyfine bak. Fakat anlamadığım senin nasıl farkında olmazlar?

bote67' Alıntı:
Göreve başlayıp, çalışma planınızı hazırlayıp onaylattıktan sonra size güvenmeleri aslında normal bir durum. Sizin durumunuz ilerleyen haftalarda, günlerde , yaşanan bir olay veya ihtiyaç duyulan bir durum karşısında saatler veya dakikalar içinde değişebilir.
Tam olarak beklentiniz neydi?
her işi bana söylerler falan diye düşünmüştüm ama :) böylesi daha iyi :)

big_way' Alıntı:
Arkadaşlar bir liseye görevlendirildim. Etkileşimli tahtaların hepsi çalışıyor bi problem yok. fakat soyle bı durum var okulda mudur dahil bana karısan bi Allah ın kulu yok :) ne zaman geldim kaçta cıktım soran eden de yok :) sizde de boyle mi yoksa ilerleyen haftalarda durum degişir mi?
2 ay sonunda sorunun yanıtı ne oldu? 8)

bote67' Alıntı:
big_way' Alıntı:
2 ay sonunda sorunun yanıtı ne oldu? 8)
hocam sağolsun müdür bey çok iyi bir insan hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar maşallah diyelim:)

Geri