Lise Bilgi Yarışması Soruları

Kodla Büyü

FatmaBeyza

Üye
Merhaba
Okulumuzda yapılacak bilgi yarışması için soru bulmak istiyorum. Toplu halde soru bulabileceğim bir kaynak var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar...

Arkadaşlar, bende lisede bilgi yarışması düşünüyorum, iki konu açmamak için arkadaşın yazısına ekliyorum, kendi okulunda daha önce yarışma olupta elinde soru olan varsa mail olarak atabilir mi? internet üzerenden çok bulunuyor fakat öğrencilerde bulabilir

Arkadaşım, benim netten bulduklarımı ekledim. Belki işine yarar. Daha fazla kaynağa ihtiyacım var.

Elinde soru olanlar ilgilenirse sevinirim.

Ekli dosyalar

• yar__305___351_ma.rar
    661.8 KB · Görüntüleme: 3,152
  • YARISMA.rar
    187.8 KB · Görüntüleme: 2,566
  • 2008 Avrupa Bilgi Yarışması.rar
    13.2 KB · Görüntüleme: 1,674
Arkadaşlar bilgi yarışmalarında her öğretmen kendi sorusunu hazırlasın bu ne rahatlıktır böyle ya.Biz de yaptık her öğretmen hazırladı sorusunu ben de sunu yaptım.Yurdum öğretmeni teknoloji ile tembelliği ne yazık ki ayırt edemiyor ve bizlerin yetiştirdiği öğrencilerden ne bekleyeceğiz ki..

bence bu yapılan zeki bi öğrencinn aklına gelebilir internetten bilgi yarışması örneklerine bakıyım diye o zaman hazır soru bulmayı anlarsınız .. :puhaha:

casper' Alıntı:
Arkadaşlar bilgi yarışmalarında her öğretmen kendi sorusunu hazırlasın bu ne rahatlıktır böyle ya.Biz de yaptık her öğretmen hazırladı sorusunu ben de sunu yaptım.Yurdum öğretmeni teknoloji ile tembelliği ne yazık ki ayırt edemiyor ve bizlerin yetiştirdiği öğrencilerden ne bekleyeceğiz ki..

Bizde ilköğretimde yaptığımız yarışma için branş öğretmenlerini görevlendirdik... Her öğretmen her zümre 5 soru hazırladı ve toparladık... Sadece genel kültür soruları için güncel bilgileri internetten aldık...

Geri