Lisanslı WINDOWS 7 ucuz da Biz mi Kullanmadık...

Kodla Büyü

*cem62*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
WINDOWS 7 HOME PREMIUM KDV Dahil 236,98 TL .....bilgisayar fiyatlarıyla yarışacak.netbookların 400 liradan başladığını düşünürsek bu fiyat yazılım için faiş....valla akılarını başlarına almazlarsa lisanssız yazılım kullanımı artar...

http://www.hepsiburada.com/microsoft-wi ... 153#tablnk

by1153n03.jpg

gerçekten uçuk bir fiyat. zamanla düşer herhalde.

profesyonel versiyonunda 222$ + kdv. ayrı bir yuh çekiyorum :)

ctrl+alt+delete' Alıntı:
gelde korsan kullanma

ben de korsanı 20 $ + KDV gel vatandaş geel !!!
kargo ile gönderrim kargo size ait ama :D
şaka şaka ...(belki forumda Microsoft Yetkilileri vardır he ne dersiniz ?) :D

Internet' Alıntı:
ctrl+alt+delete' Alıntı:
gelde korsan kullanma

ben de korsanı 20 $ + KDV gel vatandaş geel !!!
kargo ile gönderrim kargo size ait ama :D
şaka şaka ...(belki forumda Microsoft Yetkilileri vardır he ne dersiniz ?) :D
:) şu da bi gerçekki korsan kullanım olmasa windows bu kadar yaygınlaşmazdı.o yüzden microsoftun korsana çokta karşı olduğunu zannetmiyorum

Bedava olsa da kullanamam.Çünkü benim bilgisayar kaldıramaz Windows 7`yi. :D

Bende orjinal xp de var vista da var windows 7 de çıkınca ücretsiz orjinal elime geçer ama ben ücretsiz linux kullanıyorum.
Çok da mutluyum bu işletim sistemiyle.

ben geçen hafta iso formatında netten indirdim.. 2.5 gb falan boyutu.. cd yede yazdırdım..kurdum daa..orjinal hale de getirdim..güncellemelerinide yaptım..paşa paşada kullanıyorum :mrgreen:

evet bende kurdum denedim. ne para verecem bide. ama parmak okuyucum çalışmadığı için geri kaldırdım.

2000 yılında ilk bilgisayarımı alırken yanında orjinal win 98 de satmışlardı. Lisans ücretine verdiğim 100$ ın acısı hala içimde. Öğretmenliğe devam ettiğim ve kendime ait firmam olmadığı sürece işletim sistemine lisans ücreti ödemeyi düşünmüyorum.

Geri