Lisans satan siteler

Kodla Büyü

suat68

Üye
Arkadaşlar 2 farklı siteden birinde windows diğerinden office lisansı aldım. Makul bir fiyata maalesef ikisi de sahte çıktı. Ne mesajlara cevap veriyorlar ne de iletişim kuruyorlar. Bu tür oyunlara gelmeyelim. Sizin bildiğiniz uygun fiyata alabileceğim lisans satan güvenilir site var mı?

https://softexen.com/
Bu siteden 2 bilgisayarıma "Windows 10 Pro ve Office 2019 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı" paketi aldım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sorularınıza site üzerinden canlı destek ile anında cevap veriyorlar.

Arkadaşlar 2 farklı siteden birinde windows diğerinden office lisansı aldım. Makul bir fiyata maalesef ikisi de sahte çıktı. Ne mesajlara cevap veriyorlar ne de iletişim kuruyorlar. Bu tür oyunlara gelmeyelim. Sizin bildiğiniz uygun fiyata alabileceğim lisans satan güvenilir site var mı?
Hangi site olduğunu yazsanız biz de öğrenmiş oluruz.

Windows lisanslamak için hwidgen kullanabilirsiniz bir risk teşkil etmiyor. Id yi hashleyip sunucuya bildiriyor, dijital lisans ile cihazınız lisanslanıyor.

Hocam sağlam lisanstan aldım 1 yıl olmadı. Bilgisayara format vs. atmadım. donanım değiştirmedim. bir win 10 güncellemesi sonrası anahtar gitti. adamlara yazıyorum ama cevap veren yok.

Bende bir hafta önce PTT Avm üzerinden Office 365 satın aldım. Daha önce hiç almamıştım, ilk oldu. Şu ana kadar da memnunum, bir sıkıntı çıkmadı. Fiyat olarak da uyguna geldi.

arkadaşlar bu uygun fiyatlı lisanslar hakkında ne düşünüyorsunuz microsoft bunların yasal olmadığını sadece kendi sattıklarının orjinal olduğunu söylüyor ben de bir kaç kez bu uygun fiyatlı lisanslardan aldım ve çalışıyor bir sıkıntı yaşamadım ama içim rahat değil bir de dinen caiz midir arkadaşların bilgisayarlarına da bazen tavsiye ediyoruz ama bunu soruyorlar. bu lisanlar microsoft un izni olmadan mı piyasaya çıkıyor bilen aydınlatırsa sevinirim.

Geri