limewire çalışıyor ama hiç bişey bulmuyor

Kodla Büyü

safran

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar ben limewire 4.18 i kurdum ama artık aramlarda hiç birşey bulmuyor. neden yapar acaba yardımcı olabilir misiniz

sitesindenmi indirdiniz hocam. bende indirdim açılmıyor bile. hata veriyor. burada lime wire paylaşabilecek biri varmı acaba..

ayarlar bölümünde port ayarlarıdaydı galiba tam hatırlamıyorum "varsayılan ayarları yükle" diye bir seçenek olacak. bende de öyle olmuştu onu tıkladım buldu.

okuldan bağlanmıorum evden bağlanıyorum varsayılan olarak ayarladım zaten buradan indirdim yenisini kaldırıyorum 4,12 yi yüklüyorum yine bulmuyo

Verdiğim linkteki sürümü kulllanıyorum sorunsuz çalışıyor. Güvenlik ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Virüs programını devre dışı bırakarak deneyin.

ya virüs programından kaynaklanıyor olabilir ama onu da devre dışı bırakıyorum yine bulmuyo iki sürümde de olmuyor

Kulumu sırasında javanın yüklenesi sırasında hata oluşmuş olablir yada Netlimiter tarzı programlar varsa onlarıda devre dışı bırakın. Programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Arkadaşlar bende areste kurulu, limewire de kurulu. Bu arada Kav'ın son sürümünü kurdum. Antivir kuruluydu. Antivirde hiçbir problem yoktu. Kav'ı kurduktan sonra bende indiremedim. Sanırım tamamıyla virus programından kaynaklanıyor. Bu arada Kav'ı kaldırdım ve Antiviri kurdum ama iş işten geçti. Yinede çalışmıyor. Sanırım Formattan sonra düzelir :) :) :)

Geri