Lg Teknik Servisini Tebrik Ediyorum

Kodla Büyü

turkuazxyz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
LG p503 android telefonumun tuşlarında meydana gelen arızayı 3 gün gibi kısa bir sürede(2 günü git gel kargoda geçti zaten) tamir edip bana kargo ücreti ödetmeyen Lg teknik servisinin verdiği hizmeti alkışlıyorum.Daha önce bir firmada 20 gün kalan telefonumu hatırlayınca bu alkışı fazlası ile hakettiğini düşünüyorum.İnşallah bu hizmet standardı bozulmaz.

firmaların karnı doyuncaya kadar hizmet ederler, karınları doyunca da sallar da sallar.

Bu şekilde örnek çok.Ama şu da varki artık müşteriyi sallarsan müşteride seni sallar.Bu şekilde de örnek çok.

gt 540 teleefon benim ilk servisde 7 gün kaldı sonrakinde aynı arızadan dolayı p503 ile değişim yapdılar. Evet lg baya hızlı o konudda .

LG servis konusunda gerçekten çok iyi. internet sayfasında canlı destek var. oradan da yazışarak yardım alabilirsiniz.

2007 yılında motorola teknik servise gönderdiğim telefon ilk seferinde arızası giderilmeden geri geldi.
2. sefer tekrar gönderdim geri gelmedi. Motorola yı aradım ilgili teknik servisin anlaşması bitmiş benim telefon kayıplara karışmış hakem heyetine başvurabilir mişim. Üstüne bir bardak soğuk su içtik.

cagdas' Alıntı:
lg telefon kullanıcısı olarak içim rahatladı :D
Tamam şimdi telefonu bozabilirsin hocam. :mrgreen:

Lg tv'de de bir harika. Yeni tv alacaklar Lg tercih etsin gözü kapalı.

Geri