Led tv tavsiyesi

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
42", 46", 47" boyutlarından birinde bir Smart TV almak istiyorum Philips Samsung yada LG düşünüyorum.Ama kafam karıştı vatanda lg inceledim kanal geçişleri yavaş gibi geldi.Ağustosta düğünüm var şimdi mi almak avantajlı yoksa düğüne yakın mı? Fiyatlar düşer mi yükselir mi?
Digitürk almayı düşünüyoruz.Film izlemeyi de buna göre önereceğiniz tavsiyeler neler

Düğüne doğru al hocam, aynı fiyata yeni modelini, daha gelişmişini alırsın. Her geçen gün düşüyor.

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama pahalı tv ler de fiyat hemen düşmüyor malesef.. ben size Samsung 46ES7000 öneririm. Biraz pahalı ama pişman olmazsınız.

pehepe' Alıntı:
Bütçeniz nedir bilmiyorum ama pahalı tv ler de fiyat hemen düşmüyor malesef.. ben size Samsung 46ES7000 öneririm. Biraz pahalı ama pişman olmazsınız.
HOCAM MAX 2500-3000 ARASI

Aceleniz yok madem mart nisan yeni modeller gelecek ama fiyatları yüksek olur şimdi bir model belirleyin düğüne yakın onu alın...

kanal geçişi dahili uydu alıcısından dolayı yavaştır hocam, istersen harici uydu alıcı takarsınız ama dahili oldu mu yavaş olur. lg 47lm660S var çok memnunum. şuan piyasa da yok ama aynı serinin 2013 devamı olan 47la660S var onu alabilirsin

hocam bence öyle çok fazla özellikli birşey almayın.zira kullanmıyorsunuz.ben geçen yıl 2500 tl ye lg 47lm660s aldım.ancak hemen hiçbirşeyini kullanmıyorum.çünkü çok pratik değil.sadece usb film oynatma aktif olarak kullanılıyor diğerleri boşa verilen para.internete girmeniz çok zor oluyor.her seferinde tv yi açmak internet için zaman kaybı.ben iyi düşünün derim...

ucamus' Alıntı:
42", 46", 47" boyutlarından birinde bir Smart TV almak istiyorum Philips Samsung yada LG düşünüyorum.Ama kafam karıştı vatanda lg inceledim kanal geçişleri yavaş gibi geldi.Ağustosta düğünüm var şimdi mi almak avantajlı yoksa düğüne yakın mı? Fiyatlar düşer mi yükselir mi?
Digitürk almayı düşünüyoruz.Film izlemeyi de buna göre önereceğiniz tavsiyeler neler

Sadece film izlemek amaçlı dijitürk düşünüyorsanız uzun süredir dijitürk kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum onun yerine d-smartı seçenekleriniz arasına almalısınız.
Ağustostaki düğün için tv almak ta mantıksız geliyor. Herşey olabilir.

ucamus' Alıntı:
o zaman pusuda beklemek lazım :D
ben de aynı mantıkla bekledim o zamanlar la660sler yeni çıkmıştı. düğüne kadar bekledim, hatta düğünden bir ay sonraya kadar bekledim en az 2000 tl ye kadar düştü. çıkış fiyatı zaten 2200 lerdeydi. eylül ayında 1800 leri gördü. sizin pusuya yatma işi pek işe yaramayabilir. şansınıza kalmış.

fantasio' Alıntı:
ucamus' Alıntı:

Sadece film izlemek amaçlı dijitürk düşünüyorsanız uzun süredir dijitürk kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum onun yerine d-smartı seçenekleriniz arasına almalısınız.
Ağustostaki düğün için tv almak ta mantıksız geliyor. Herşey olabilir.
hocam lig tv için digitürk istiyoruz.Şimdiden almayı düşünme sebebimiz taksitlerimizin ve borçlarımızın azalması.Yoksa kimsenin bir saniye sonrası garanti değil

Samsung led tv için (dahili uydu alici+3D+wifi+Smart+full hd) önerinize ihtiyaç var
Oturma odası için led tv bakıyorum.
Uzunluk: 5,5 m Genişlik: 3,5 m oda için
(3 yıl sonra şuan ki evi değiştirme ihtimali var)

Limit max:2.100-2.200TL

Boyutu dahil Diğer özellikler size kalmış. Akıllı kumandayı çok övüyorlar. Akıllı kumanda da olsun diyelim mi?
Kesinlikle olmazsa olmazım: kanal geçişi yavaş olmasın. (Lg ve philips için kanal geçişi yavaş deniyor forumlarda)

Geri