LED tv de fikri olan arkadaşlarım ?

Kodla Büyü

g.cetin.66

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar led tv alcam yukardaki ürün tüm sitelerde sabit fiyat fiyat aralığım 1500-2300 falan civarı teknosanın mağazadan alırsan hediye cekı falan yok fakat netten alırsan hem klavye hemde 200 tl cek veriyor tavsiyede bulunacak arkadaş var mı acaba

Ekli dosyalar

• tv.jpg
    tv.jpg
    160.7 KB · Görüntüleme: 1,024
Hocam 1. ve 3. televizyonlar aynı zannedersem. İyi düşünmen lazım mağazadan satışta her hangi bir hediyesi falan yok ama ürünü aldığında kutusunu ilk sen açarsın. Netten satışta ise hediye çeki fiyatı ve klavye cazip görünse de ürünün teşhir ürünü olması yüksek ihtimal.

3 numara iyisi gibi,,ama bence ekran boyutu büyük olana bak.
46 ekranları bırak.55 ekrandan aşağısına bakma.Önemli olan 55 ve yukarısı.
rekabet bol şu günlerde
Ayrıca neden samsung??????????????????????????
samsung almaya mecbur değilsin.philips LG takıl.

Bende lg derim 47la860v için bende takip ediyorum fiyat düşşün diye. bir inceleyin hocam

hocam LG LA SERİSİ bir tv al arkana yaslan endişeye düşme.3d canavar gibi diskten takılma donma yok ses iyi görüntü samsung,philips ve sonyden iyi.Fiyat ve kalite LG derim.Bilgisayar gibi televizyon

LG 42LM615S aldım. kanaları silemiyorum. ayrıca kanallari kaydiramiyorum ancak iki kanal kendi arasında yer değiştirebiliyor.

3. seçeneği alırdım ben olsam. hediyeleri artısı olarak gözüküyor. 2. seçeneği direk elerdim daha eski serisi çünkü. samsungtan şaşma derim led tvlerde. eski türkiye distribütöründe akrabam çalışıyordu malzeme kalitesi üst seviyedeki modelllerde çok iyi olduğunu söylüyordu. ayrıca müşteri hatasından kaynaklı problemleri bile müşteri lehine ücretsiz garantiye sokup hallettiklerini söylüyordu. ama beyaz eşyalarını almanı tavsiye etmem bu dediklerim tv için geçerli. lg almazdım ben olsam nedense dışı süslü olunca içi boş gibi bir ön yargı var bende. samsungtan vazgeçecek olsam tek seçeneğim philips olurdu. ama samsung 1 numara 4 yıldır ben ve ailemde 4 tane samsung var LCD tv hiçbir problem yaşatmadı.

Sayın hocam,

Ben olsam üçünü de almam :p neden diyecek olursanız; her üç televizyonun paneli de 50 Hz gerçekte. Arkadaşlar büyük ekran konusunda haklı ancak izleme mesafesi önemli bu açıdan. Yakın mesafede büyük ekran görüntü açısından ciddi sıkıntılar yaratır. 3D ve Smart Tv konuları başta çok cazip gelmesine karşın sonrasında pek kullanılmayan olaylar. Bunlar sizin için önemliyse Samsung ya da LG dışında başka marka aramamak lazım. Bu markaların (ve hatta neredeyse tamamının) en büyük problemi dahili uydu alıcılarındaki kanal geçiş hızlarının yavaşlığı ve BISS şifre çözme olaylarının olmaması...

Bu konuda bana sorarsanız LG'nin LA serisi 740 ya da 860 serisi; Samsung'un F serisi 65XX ve üstü tercih edilmesi gereken modeller olur. LG pasif 3D teknolojisi sayesinde artı kazanıyor (ayrıca verilen 3d gözlük sayısı bakımından). LG'lerde ayrıca panelin önünde ekstra bir katman daha var ve darbelerden daha az etkilenmesini sağlıyor şayet küçük çocuk varsa :)

Şimdiden hayırlı olsun :)

Geri