LCD Monitöre Mini Uydu Alıcı

Kodla Büyü

zibula

Seçkin Üye
Seçkin Üye
LCD Monitöre Mini Uydu Alıcı takıp tv olarak mutfakta kullanmak istiyorum. Bildiğiniz vga çıkışlı digital mini tv box veya uydu alıcı varmı?

monitör sadece vga çıkışlı.

şimdiden teşekkürler..

bayense' Alıntı:
Benim bildiğim avermedia'nın vga çıkışlı tv kutusu vardı. Ama piyasada bulunmayabilir.
HDMI çıkışlı bir box alıp HDMI to VGA dönüştürücü ile yapabilirsin büyük ihtimalle. Sesi nasıl almayı düşünüyorsun?

http://www.gold.com.tr/avermedia-box-w7-super-analog_u

selam lise arkadaşım...avermedia'nın yaptığını yapan dark modeli de var.. yarı fiyatına ama ikisi de analog..ben digital düşünmüştüm. hdmi çıkışlı alsam ,dönüştürücü falan taksam ...??

hocam astarı yüzünden pahalıya gelir gibi.
isterseniz şimdiki monitörünüzü ortalama hesap 150 TL ye satınız.
ayrıca HD Digital alacağınız uydu için ayırdığınız 130 TL gibi fiyatı üstüne ekleyiniz.
üzerine de 300 TL koy kendine yeni Monitör al, TV çevirici içerisinde olan, ona da uydu alıcısı tak toplamda yenilenen monitör ile de 400 TL ye mal olsun. yani yenile sistemini.

Internet' Alıntı:
hocam astarı yüzünden pahalıya gelir gibi.
isterseniz şimdiki monitörünüzü ortalama hesap 150 TL ye satınız.
ayrıca HD Digital alacağınız uydu için ayırdığınız 130 TL gibi fiyatı üstüne ekleyiniz.
üzerine de 300 TL koy kendine yeni Monitör al, TV çevirici içerisinde olan, ona da uydu alıcısı tak toplamda yenilenen monitör ile de 400 TL ye mal olsun. yani yenile sistemini.
:idea:
teşekkürler..

Geri