Lazer Göz Ameliyatı Olanlar ?

Kodla Büyü

kafkas

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar uzak yakın zaman aralığı fark etmez, aranızda lazer göz ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ? yaptırmak istiyorum bende. Ameliyat olanların hepsi memmun hatta 12 sene önce olan abimiz de çok memmun.
7-8 tane doktora sordum hiçbiri tavsiye etmiyor. Ameliyat yapan doktorlarda gözlüklü, Ben anlamıyorum :? Neden kendileri olmuyorlar.
10 senedir gözlük takıyorum hala alışamadım, Nefret ediyorum gözlükten. Ama ne biliyim konu göz olunca insan hafiften tırsıyo

Arkadaşlar uzak yakın zaman aralığı fark etmez, aranızda lazer göz ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ? yaptırmak istiyorum bende. Ameliyat olanların hepsi memmun hatta 12 sene önce olan abimiz de çok memmun.
7-8 tane doktora sordum hiçbiri tavsiye etmiyor. Ameliyat yapan doktorlarda gözlüklü, Ben anlamıyorum :? Neden kendileri olmuyorlar.
10 senedir gözlük takıyorum hala alışamadım, Nefret ediyorum gözlükten. Ama ne biliyim konu göz olunca insan hafiften tırsıyo

ben 2004 yılında oldum. 14 yıldır. memnunum . -5 sol -5.5 sağ miyoptum. 2004 ten sonra sosyal hayatım 180 derece değişti.
sadece göz kuruluğu yapar. 2-3 sene sonra alışır gidersin. şimdi teknoloji daha da ileri. her göze uygulanamıyor ama. benim gözüm retina yırtığı vardı. onu onardılar sonra karar verdiler.
gözlüklü olan doktor ya numarası küçüktür. yada engeli vardır yaptırmaya yada. 70 yaşında ne olurum diye düşünüyodur. tercih meselesi.

1,5- 1,75 miyoptum. 2004 te oldum ben de. sırf gözlük kullanımı zor geldiği için olmaya karar vermiştim. araştırıp izmirin en iyi hastanesinde yaptırmıştım. Fakat şimdi astigmata çevirdiği için yine gözlük kullanıyorum. Zaten o zaman da söylemişlerdi hatta kağıt bile imzalattılar daha erken bozulabilir diye. Bu kadar bilgisayarmış akıllı telefonmuş kullanırsak gözlük takmamak çok zor bence. Şimdiki aklım olsa yaptırmazdım. Tabi yine tercih sizin.

Ben 2001'de oldum. Her iki taraf 4 derece miyop+astimattım. İlk başta iyiydi ancak şimdi her iki taraf da 1,5'a tekrar çıktı.

Koca doktorlar olmuyorsa hala gözlük takmaya devam ediyorsa. Lens bile kullanmıyorlarsa bu adamların bir bildiği yok mu yani arkadaş?

Geri