Laptopta tuş sorunu???

Kodla Büyü

hcrturk

Aktif Üye
arkadaşlar laptobumdaki sıfır tuşu bi anda çalışmamaya başladı.. tozuna baktım.. bilgisayarı tekrar başlattım ama yine düzelmedi... sizce sorun ne olabilir ve çözüm içini açtırıp temizletmek falan mıdır??? :(:( bu problemle karşılaşan arkadaş varsa ...??? Bilgisayarım (HP Pavılıon dv5 serisinden... bayağı sıkıntılı bir model olduğunuda söyleyebilirm :?: )

Eğer tuşu basarken tamamıyla basılmadığını hissediyorsanız altına bişey girmiş olabilir. Öncelikle laptopu ters çevirip sallayın belki çıkar. Olmazsa tuşun üst kısmını bir bıçak yoluyla, içindeki küçük tırnakları kırmadan, dikkatlice çıkarıp altına bir şey kaçmış mı bakabilirsiniz.

hcrturk' Alıntı:
arkadaşlar laptobumdaki sıfır tuşu bi anda çalışmamaya başladı.. tozuna baktım.. bilgisayarı tekrar başlattım ama yine düzelmedi... sizce sorun ne olabilir ve çözüm içini açtırıp temizletmek falan mıdır??? :(:( bu problemle karşılaşan arkadaş varsa ...??? Bilgisayarım (HP Pavılıon dv5 serisinden... bayağı sıkıntılı bir model olduğunuda söyleyebilirm :?: )
benimde benzer bir sorunum var. ayni model makina farenin sag tusu durup dururken calismadi hala cikamadim isin icinden cozum bulursaniz bana da yardim eder misiniz

garantisinin bitmesine 2 ay daha var o yüzden çıkartmak istemiyorum tuşu ama sallamak ve kenarlarını temizlemek işe yaramadı :( :(

Geri