Laptopta Kablosuz Ağ Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Kodla Büyü

sehergin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar benim laptop'ta bir internet sorunu var. Önceden kablosuz biçimde internete bağlanırken şimdi modemi ne evde nede okulda hiç algılamaz oldu. Tüm ayarları yaptım kablosuz ağ kurdum ama yine de görmüyor. Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaş var mı? Bana yardımcı olabilir misizniz? Ha bir de bunu acaba bir virüs mü yapıyordur diye yeni format attım ama yine aynı.

hocam wireless atheros mu yada intel mi
atheros vista 1 service pack ile bende de bia ra sorun cıkartı . eğer işletim sisteminiz vista ise elle ip vermek gerekiyor bazı modemlerde istersin onu deneyin. ayrıca

exemcli hocam wireless intel. İşletim sistemim de sp2. tamran hocam ayrıca fn+f3'de denedim. Ama fayda yok. Benim bu makine ta ki ben oracle ve access ile içli dışlı olana dek süper çalışıyordu. Acaba veri tabanı programları mı kastırıyor? ne dersiniz? Bir ilgisi olabilir mi hocam?

fn + f2 de olabilir. ama bu arada format atarken nasıl attığınız da önemli. eğer gizli partitionları sildiyseniz bu tuş takımları çalışmayablir. o zaman bir wireless programı kurup mesela intelinki olabilir wirelessi on konumuna getirin. muhtemelen probleminiz çözülecektir..

bu resimde görünen program yok mu siz de .. işte burada wireless belki off konumundadır.

tamran hocam malesef bu program bende yüklü değil. Sizde varsa paylaşırsanız sevinirim. Birde bunu deneyelim bakalım...

tamran hocam çok ilginç birşey oldu. sizin gönderdiğinizi rapitten indirme işlemi henüz bitmeden yüklenemiyor mesajı geldi. Fakat daha sonra bir baktım Kablosuz ağ listesinde benim modem gözüküyor. ve bende ordan bağlandım. Şuanda bağlantı çok iyi. Bu nasıl oldu bende anlayamadım ama hepinize çok teşekkürler.
" Ve Bilgisayarbilişim Ailesi Bir Sorunu Daha böylece Çözer " :alkis: :alkis: :+1:

Amin hocam! "Ama bir elin nesi var iki elin :alkis: var" Lafını yabana atmamak gerek diye düşünüyorum :)

Geri