Laptop Tavsiye

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Merhaba, okul için laptop bakıyorum, SSD + 10. veya 11.nesil işlemci + En az 8GB bellek olan laptop tavsiyesi verebilecek var mı?
Teşekkürler.

hocam ben bunu aldım. 4 gün önce.
işlemci passmark puanı 21345
Ekran kartı idare eder seviyede olsun dersen fiyat olarak bir tık iyi.
Ben 15.000 almıştım. Şuan 300 lira fiyatı artmış.

hocam ben bunu aldım. 4 gün önce.
işlemci passmark puanı 21345
Ekran kartı idare eder seviyede olsun dersen fiyat olarak bir tık iyi.
Ben 15.000 almıştım. Şuan 300 lira fiyatı artmış.
Teşekkür ederim hocam ama bu biraz pahalı, ekran kartına ihtiyaç yok, basit okul işleri yapılacak ama uzun ömürlü ve hızlı olması iyi olur.

19000butceyle alınabilecek amd ailesinden uygun laptop ve masaustu(sadece kasa) tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleme:
Uğur Kaplan'ın youtube kanalında geçen yıl izlediğim bir videoda bu cihazların ne kadar pahalı olduğunu anlamıştım.
hocam 2013 yılından beri 1. nesil i5 işlemcili casper kullanıyorum.. bir çok arakadaşım defalarca marka olan laptoplarını (lenovo, acer, hp, dell, monster,..) defalarca servise götürmelerine rağmen ben hala kullanıyorum.. bir şeyin pahalı olması onun çok kaliteli olduğu anlamına gelmiyor malesef.. ben f/p faydasına bakıyorum..

biraz da şans işi bu. kalite bir markadan alayım, en azından servis konusunda sorun yaşamam diyorsun. sonra cihaz servisle senin aranda yolculuk yapıp duruyor.

hocam 2013 yılından beri 1. nesil i5 işlemcili casper kullanıyorum.. bir çok arakadaşım defalarca marka olan laptoplarını (lenovo, acer, hp, dell, monster,..) defalarca servise götürmelerine rağmen ben hala kullanıyorum.. bir şeyin pahalı olması onun çok kaliteli olduğu anlamına gelmiyor malesef.. ben f/p faydasına bakıyorum..
Casper'dan bahsetmedim hocam ben. Hometech için izledim videoyu.

Geri