laptop öneriniz nedir?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar laptop almaya karar verdim ancak piyasadak donanımlardan uzak kaldım uzun süredir. genel kullanım okul işleri, işte photoshop, poster dergi hazırlama(indesign) gibi progrümları kullanırım en ağır olarak. oyun oynamam belki football manager..
bütçem 5-6 civarı .. hangi markalar piyasada iyi ne önerirsiniz? özellikler nelere dikkat etmeliyim.bilgisi olan arkadaşların tavsiye ve önerilerini rica ediyorum.

arkadaşlar laptop almaya karar verdim ancak piyasadak donanımlardan uzak kaldım uzun süredir. genel kullanım okul işleri, işte photoshop, poster dergi hazırlama(indesign) gibi progrümları kullanırım en ağır olarak. oyun oynamam belki football manager..
bütçem 5-6 civarı .. hangi markalar piyasada iyi ne önerirsiniz? özellikler nelere dikkat etmeliyim.bilgisi olan arkadaşların tavsiye ve önerilerini rica ediyorum.
Lenovo IdeaPad serisi SSD li bir model işinize yarar s145 gibi

Huawei bilgisayarları beğeniyorlar. Hele kendi mobil ürünleri ile entegre çalışıyor o sebeple avantajlı ama işlemcilerini bilmiyorum. AMD şu sıralar eskiye göre çok iyi diye duydum. ilk bilgisayar 14". kullanış açısında pek iyi olacağını sanmıyorum. Tabi bu benim şahsi düşüncem. birde ekran kartları paylaşımlı. o fiyata paylaşımsız ekran kartı olması daha mantıklı bence.

Geri