laptop klavyesi benle dalga geçiyor

Kodla Büyü

kkslyyldz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yaklaşık iki aydır laptopumdaki bazı tuşlar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. z,d,h, fn tuşu, *, numpedden de 4,6,7 tuşları kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. recover yaptım düzelmedi. çalışmadığı zamanlarda güvenli modda bakıyorum orda da çalışmıyor. geçen söktüm klavyeyi belki temassızlık vardır ya tozlanmıştır diye bakım yaptım taktım yine pek bişey farketmedi.
benim bilgiler bundan sonra tek başınasın diyo :). böyle bi durumla karşılaşan var mıdır acaba tecrübesi olan.
(not: klavyemin bozuk olduğunu kabullenmekte zorlanıyorum
)

tam bilmiyorum adını ama bu klavyenin içinde böyle şeffaf gibi kağıtlar var...şeritler var içerisinde bağlantıyı felan sağlıyorlar sanrım...(ismini bilmiyorum kızmayın bana nasıl bilgisayarcısın demeyin... :) )onlar hasar görmüş olabilir mi acaba??

ben de bilmiyorum hocam adını sıkıntı yapmayın :) olağandışı pek bişey göremedim hocam o bölgede

usb den bir klavye takıp denemek arızanın sebebi konusunda fikir verebilir

win 8 kullanıyorsan vede başlat menusu programı yüklediysen muhtemelen sorun budur.programı kaldırman çözüm olabilir.

yok hocam windows 7 kullanıcısıyım. dün akşam basmıyordu tuşlar şuan tekrar çalışıyor :)

Geri