Laptop Almak İstiyorum Tavsiye Lütfen!!!

Kodla Büyü

aytas1989

Üye
Laptop Almak İstiyorum Tavsiye Lütfen!!!

Grafik Tasarımı, ve Oyun amaçlı 2.500TL ya kadar uzun zaman kullanabileceğim biligisayar arıyorum.
Teknik servis ve ısınma gibi sorunlarının olmaması önemli (1gb paylaşımsız ekran kartı önemli)
Şimdiden Teşekür Ederim Saygılar...

Hocam ötv indiririminin son günü samsung aldım ben. canavar gibi makine. aynı anda photosop, flash, dreamveawer çalıştırıyorum bir taraftanda torrent açık hiç sorun yok. En son oyunları full özellikte oynuyorum. ısınma ve fan sesi yok. fiyatı da uygun özelliklerine göre. ben son gün 1350 tl ye aldım şu an 1600 civarı galiba. Tavsiye ederim. İstersen bir bak...
http://www.hepsiburada.com/samsung-r522 ... d=bd750162

m17h41r' Alıntı:
Hocam ötv indiririminin son günü samsung aldım ben. canavar gibi makine. aynı anda photosop, flash, dreamveawer çalıştırıyorum bir taraftanda torrent açık hiç sorun yok. En son oyunları full özellikte oynuyorum. ısınma ve fan sesi yok. fiyatı da uygun özelliklerine göre. ben son gün 1350 tl ye aldım şu an 1600 civarı galiba. Tavsiye ederim. İstersen bir bak...
http://www.hepsiburada.com/samsung-r522 ... d=bd750162
bende samsung kullanıyorum alalı 5-6 ay oldu gayet memnunum performans ve fiyat olarak diğer laptoplara göre artıları fazla rahatlıkla tavsiye edebilirim..

@m17h41r hocamızın söylediklerine katılıyorum bende bu modelin bir üstü var mübarek canavar gibi kötü olan bir tarafı var oda tuşları ben tuşlarını hiç sevemedim emanet gibi duruyor bu sorun değil diyorsan tavsiye ederim. Fiyat performans oranı en yüksek ürün diyebilirim. SAMSUNG laptop piyasasına yeni girdi pazar edinmek istiyor bu yüzden ürünleri uygun. :)
Eğer başka öneriler istersen SONY, THOSHİBA, ASUS, DEL bu markalara bak derim. Paranda olduğuna göre sistem özelliklerine bak ve paranın yettiği en son sistemi al.

çok teşekkür ederim Ama kesinlikle bunu al diyen varsa fiyatı önemli değil incelemek isterim.
tekrar teşekkür ediyorum

çok iyi istiyorsan SAMSUNG NP-R 520- FS06TR NOTEBOOK al normal bitane istiyorsan SAMSUNG NP-R 520- XS02TR NOTEBOOK mini book istiyosan LG X110'Utavsiye edrimm ama ben ce samsung alyada hp veya apple. :+1:

Geri