Lanet olsun bu teröre!

Kodla Büyü

hayatsuyu1979

Aktif Üye
bir kaç saat önce istanbul güngörende iki patlama olmuş bayaa hayatını kaybeden insanımız ve onlarca yaralı var. Lanet olsun teröre Allah belalarını bu dünyadada versin inşallah.

evet ya ben de baktım şimdi 13 kişi yaşamını yitirmiş 70 civarı da yaralı varmış lanet olsun ya bunu yapan zihniyete :( :(

Ölenlere Allah (c.c) rahmetten diliyorum.Teröristlerin en ufak eylemcisinden Avukatlığını yapanlara kadar hepsinden hesap sorulmalıdır.
Allah ın Vadettiği İlahi adalet elbet yeri ve zamanı geldiğinde tecelli edecektir.Allah Yar ve yardımcımız olsun.

ewt arkadaşlar hepimize geçmeiş olsun bunu yapanları lanetliyorum hapisinin allah belasını versin...

Ülkenin daha da karışacağının sinyalleri geliyor. Hayatta tedirgin yaşamak iyi değil. Ama lütfen büyük şehirde yaşayan arkadaşlar tedbiri elden bırakmayınız.
Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.

Ülkede birçok olayın belki sonuçlandırılacağı zamanda, sınırötesi harekatın hızlandığı bir zamanda böyle bir saldırının olması normal sayılabilir.

İnşaallah hepsinin kökü kazınır da kurtuluruz bu alçaklardan.

çok üzüldüm olanlara :( allah rahmet eylesin, acil şifalar yaralılara. Nasıl bir anlayıştır bu, anlayamıyorum...

Ölenlere Allah'tan rahmet,yaralılara da acil şifalar diliyorum.İnşallah Allah bu şerefsizlerin kurdukları tezgahları başlarına yıkar.Bu gibi insanlar ülkemiz hakkında ne düşünüyorlarsa Allah onlara 100 mislini versin.

ölenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar, yakınlarına sabırlar diliyorum;

bu adi örgütün sonu geldi artık, gerekirse kuzey ıraka yerleşiriz, bu iş burada bitmez.

ancak sizlerden ricam bu olaydan sonra youtube de o.cocuklarının yayınlanmış olduğu bazı videolara flag kırmızı bayrak ihtarı çekmeniz ve youtube yi bilgilendirmenizi rica ediyorum. her ne kadar youtube ye girilmiyor gibi görünsede bir çok insana halen oradaki videoları izliyorlar.. bu konuda lütfen duyarlı olalım...

Allah belaları versin vatan-millet hainlerinin..
bunları yapan insan olamaz.. hayvan demek bile hayvanlara haksızlık olur.. ADİ ŞEREFSİZLER!..

Karanlık güçler! Artık bu ülke uyandı kimin ne olduğunu iyi biliyor. bu ülkeyi karıştırmaya gücünüz yetmeyecek.

ic karışıklık yapip icten ülkeyi sömürüyorlar hala bizimkiler uyuyor bagimsizligimizi tam anlamiyla gerceklestirsek terör diye birsey kalmaz ergenekon dediler ömrümüzü yediler kendi evlatlarini nasil vuruyorlar uyan türkiye bunlarin gerisi gelir... ölenlere allah rahmet eylesin yaralilarada allah sifa versin :( :(

bu şekildeki iğrenç olaylarla bizi bölemeyecekler...
Biz Türk, Kürt, Çerkez, Laz kardeşiz...
Atalarımız düşmana karşı omuz omuza savaştı.
Bun yapanlar insan olamaz,
Bu kan yerde kalmayacak Allah hepsinin belasını versin :x

Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun. Vücudumuzda canlı bir hücre kalıncaya kadar teröre teslim olmayacağız. ŞİMDİ BİRLEŞME ZAMANI TERÖRE KARŞI TEK YUMRUK OLMALIYIZ.

Türkiye barsaklarını temizliyor içeride kalmak isteyen asalaka ve tenyalar akılları sıra bir yerlere tutunmaya hayatta kalmaya çalışıyorlar. Nihai sonuçta gidecekleri yer kara deliktir.

yazık 17 can o da şimdilik. hepsi de masum insanlar. planlı bir eylem. iki bomba birincisi, az güçlü merak uyandırmak için. ikincisi asıl facia. Allah rahmet eylesin ölen insanlarımıza...

terörün gerçek yüzü budur işte.arkasında kimlerin olduğuda ortaya çıktı. artık vatandaş olarak olaylara biraz daha bilinçli ve sağduyulu yaklaşmalıyız.
Allah rahmet eylesin....ailelerine de sabır versinn

Ölenlere Allahtan rahmet Yaralılara acil şifalar diliyorum.Yakınlarına Allah sabır versin.

Bu ülkenin ekmeğini yiyip hala adaletten özgürlükten bahseden şerefsizlerinde Allah belasını versin...

Allah ölenlerin yakınlarına sabır versin inşallah. Bu şerefsizler ne halt ederlerse etsinler Türkiye Cumhuriyeti daima dimdik ayakta kalacaktır. Bayrağımız göklerde dalgalanacaktır. Ve ülkemiz bir bütün olarak bu olaylara gereken cevabı verecektir...

ölenlerin yakınlarına başsağlığı ve sabır ölenlere rahmet diliyorum.bunlar insan olamaz doğmamış bebeğin ne suçu war onlarca masum insanın ne suçu war?Lanet olsun teröre ama bu ülkeyi bölemeyeceksiniz vatan hainleri!

Türkiye de kaos ve krgaşa çıkarmak istiyolar.Ama başaramayacaklar. Ergenekon temizlenirse ülke nin önü açılacak

Bunu yapanlar insan olamazlar. Gerçekten gün Kürdüyle,Türküyle,Arabıyla kenetlenme günüdür.Bu tür olayların amacı halkları birbirine karşı kıştırtmak,birbirine düşürmek ve kargaşa ortamı yaratmaktır.Onun için lütfen provakasyonlara gelmeyelim...

Geri