Laboratuvar için kamera tavsiyesi

Kodla Büyü

ecmtal

Site Gezgini
Arkadaşlar okulumuzdaki laboratuvardan birisini diğer bölümler kullanıyor. İki defa farelerini yeniledim. Fareler sürekli kayboluyor. Klavyeler yeni olmasına rağmen 2 ayda çoğu bozuldu. Laboratuvara kamera takacağız. Okulumuzun uygun fiyata bir kameraya ihtiyacı var. Maalesef okulumuzun maddi konuda sıkıntısı var. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

bu açıdan konuyu araştırmadan koymayın bence hocam

Milli Eğitim Bakanlığı "Okullarda, bahçe giriş ve bina kapıları hariç derslik ve ders yapılan bölümler, öğretmenler odası, yönetici ve diğer çalışma/dinlenme odaları, rehberlik odası, kütüphane, spor salonu, yüzme havuzu, tuvalet lavabo, ibadethane ve benzeri birimlerin içini görecek şekilde güvenlik kameraları yerleştirilemez" görüşündedir.​

bu açıdan konuyu araştırmadan koymayın bence hocam

Milli Eğitim Bakanlığı "Okullarda, bahçe giriş ve bina kapıları hariç derslik ve ders yapılan bölümler, öğretmenler odası, yönetici ve diğer çalışma/dinlenme odaları, rehberlik odası, kütüphane, spor salonu, yüzme havuzu, tuvalet lavabo, ibadethane ve benzeri birimlerin içini görecek şekilde güvenlik kameraları yerleştirilemez" görüşündedir.​

Teşekkür ederim hocam. Bu konuda bilgim yoktu.

Arkadaşlar okulumuzdaki laboratuvardan birisini diğer bölümler kullanıyor. İki defa farelerini yeniledim. Fareler sürekli kayboluyor. Klavyeler yeni olmasına rağmen 2 ayda çoğu bozuldu. Laboratuvara kamera takacağız. Okulumuzun uygun fiyata bir kameraya ihtiyacı var. Maalesef okulumuzun maddi konuda sıkıntısı var. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
Hocam derse giren öğretmenlerin hassas olması gerekir. Aksi halde kamera da çözüm olmaz bence. Tutanakla okul idaresine bildirin. Arızaları gidermeyin. Derse girip cihazları kullanamayınca da hassas olmaları gerektiğini iletin. Ders öğretmeni de sorumludur ders yaptığı laboratuvardan.

teneffüslerde öğrencileri atölyede tutmayın hocam, bir de çok sık yaşanıyorsa zümre olarak bir karar alıp sabah ders başlangıcında klavye, fare denetimi yapılabilir. + klavye, fare ve kasadaki güç kablosu bir plastik kelepçe ile birbirlerine bağlanabilir, tabi bu seferde götüren üçünü birden götürebilir. :)

Geri