Lab'daki Kasaların RAM'i Eksik

Kodla Büyü

mehmettutgun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba;

Yeni atandığım okuldaki UBAK 15+1 exper marka kasalar normalde 2 GB RAM'e sahip olması gerekirken bir çoğunun RAM'leri alınmış ve 1 GB kalmış.. Benden önce o bilgisayarlar geldiğinden beri bi hoca formatörlük yapıyormuş, ona sordum, bazı kasaların birer RAM'leri yandı, onları söktüm 1 GB kaldı dedi ve hiç de inanmadım nedense.. Konuyu pazartesi müdür yardımcısı ile paylaşmayı ve tutanak tutmayı düşünüyorum..

Bu konuda yardımcı olur musunuz bana, ne yapmalıyım sizce ??

hocam zaten teslim alma tutanağı tutman gerekir sadece ram ler le ilgili değil mesela ben projeksiyon cihazının kumandası yoktu onu bile tutanağa işlettim yoksa yarın orada bir seminer verilir cihazı elle açarsın müdür sorar, ben gelirken yoktu dersin de o nasıl istiyorsa öyle anlar. Tutanağı ne teslim aldıysan harfi harfine tut ve imzalat. Devlette arkan yoksa kendini ancak yazı ile savunabilirsin.

aynen öyle.. önce mebbisten benimle ilgili tüm cihazların listesini çıkarttırıp, sonra da mevcut cihazlarla o listeyi karşılaştırıp tutanak tutayım değil mi ayrıntı şekilde ??

Kasayı açmışlar birde ramı sökmüşler hadi ramı sökmeselerdi sen kasayı kapatırdın

fatihinfedaisi' Alıntı:
aynen öyle.. önce mebbisten benimle ilgili tüm cihazların listesini çıkarttırıp, sonra da mevcut cihazlarla o listeyi karşılaştırıp tutanak tutayım değil mi ayrıntı şekilde ??
hocam bana mebbisten çıkan listeyi verip imzalatmak istediler baktım oradaki ile lab aynı değil imzalamadım sonra olmayanlar düşüldü bir liste daha çıkarıldı. Onu imzaladım.

Geri