LAB ta CANI SıKILaNLAr

Kodla Büyü

ozanturk

Aktif Üye
ağ üzerinden oynanabilen varsa gönderebilirsiniz

Ekli dosyalar

• OkeyNet+.rar
    678.5 KB · Görüntüleme: 172
Bi reklam vardı o aklıma geldi başlığı görünce :) Bir adam varmış canı sıkılına... diye :)

bir bilişim öğretmeninin canı sıkılıyorsa hemde LAB da...
benim hiç böyle bir sıkıntım olmadı. Bence kendinizi sorgulayın. Okul adına eğitim adına o kadar yapacak şey varken hele ki mesai saatinde okey oynamak.

can61' Alıntı:
benim hiç böyle bir sıkıntım olmadı. Bence kendinizi sorgulayın. Okul adına eğitim adına o kadar yapacak şey varken hele ki mesai saatinde okey oynamak.

okuldaki hizmetliler hafta sonu okulda gece nöbeti tutuyorlar modemimiz arızalandığı için internetle ilgili sıkıntılarımız var...
Oyunlarda onlar için...

Ama hocam sende poteniyel var anlaşılan
bize biraz ilham kaynağı ol projelerinden bahset...
androit tabanlı okul yönetim programı falan mı kodluyosun ne işler yapıyorsun ondan bahset ....

intel4004' Alıntı:
can61' Alıntı:

okuldaki hizmetliler hafta sonu okulda gece nöbeti tutuyorlar modemimiz arızalandığı için internetle ilgili sıkıntılarımız var...
Oyunlarda onlar için...

androit tabanlı okul yönetim programı falan mı kodluyosun ne işler yapıyorsun ondan bahset ....
Hocam kızma niye kızıyorsun. Ben fikrimi söyledim mesajının saatine bakarak.
LAB da internet problemin olduğu ve hafta sonu hizmetliler için oyun yüklemen gerektiği hiç aklıma gelmemişti ne yalan söyleyeyim...
Kusura bakma. Sen yolunda devam et ben yolumda...

intel4004' Alıntı:
can61' Alıntı:

Oyunlarda onlar için...

intel hocam cevabınız bence biraz sert olmuş, samimiyetle sorduğunuzu varsayarak okulda yapmaya çalıştıklarımı söyleyeyim,
2 haftadır gruplar halinde BTE derneğinin çalışması olan "Bilgi kaynağı olarak internet" sunumlarını yapıyorum ve kitapçıklarını dağıtıyorum,
Gönüllü öğrencilerle birlikte bir donanım panosu ve bilişim teknolojileri sözlüğü hazırlıyoruz,
Haftada 2 gün öğle araları çocuk filmleri gösteriyorum,
Bu haftada geleneksel çocuk oyunları turnuvaları var ilçede, müsabakası olan çocuklarla videolu taktik antreman yapıyoruz zevkli geçiyo,
Bunların yanında bir de rutin işlerle uğraşınca mesainin nası bittiğini anlamıyorum.

uyelik269' Alıntı:
intel4004' Alıntı:
can61' Alıntı:

Oyunlarda onlar için...

intel hocam cevabınız bence biraz sert olmuş, samimiyetle sorduğunuzu varsayarak okulda yapmaya çalıştıklarımı söyleyeyim,
2 haftadır gruplar halinde BTE derneğinin çalışması olan "Bilgi kaynağı olarak internet" sunumlarını yapıyorum ve kitapçıklarını dağıtıyorum,
Gönüllü öğrencilerle birlikte bir donanım panosu ve bilişim teknolojileri sözlüğü hazırlıyoruz,
Haftada 2 gün öğle araları çocuk filmleri gösteriyorum,
Bu haftada geleneksel çocuk oyunları turnuvaları var ilçede, müsabakası olan çocuklarla videolu taktik antreman yapıyoruz zevkli geçiyo,
Bunların yanında bir de rutin işlerle uğraşınca mesainin nası bittiğini anlamıyorum.

"bte" derneği liselerde norm fazlası duruma düşen bilişim teknolojileri öğretmenleri için ya da anadolu fen liselerindeki seçilmeyen ya da açılmayan kadrolarda görevlendirilen farklı bıraştaki öğretmenler için herhangi bir çalışma yapmıyor mu? haberiniz var mı?
bakanlıktan norm kadro taslağında bir çalışma yapılmadığını öğrenmiştim...

kızmayın birbirinize herkesin hali farklıdır canı sıkılır bi oyun oynar yeri gelir işleri yetiştiremez farklıdır insanoğlunun hali :)

cehcah' Alıntı:
Şahsen bende okey oynanmasına karşıyım, birisi oynadığınızı gördü mü, 5 dakikada tüm okula yayarlar, bilişimci lab da okey oynuyor diye, sanırım sizin ders saatiniz az sıkılmaya zamanınız oluyor.
benzer şeyleri yazma niyetiyle açmıştım..
zaten diğer meslek gurubu veya diğer branşların gözünde YATARAK PARA ALIYORUZ(!)..
bir de öyle birşey olursa sormayın halkimizi

intel4004' Alıntı:
"bte" derneği liselerde norm fazlası duruma düşen bilişim teknolojileri öğretmenleri için ya da anadolu fen liselerindeki seçilmeyen ya da açılmayan kadrolarda görevlendirilen farklı bıraştaki öğretmenler için herhangi bir çalışma yapmıyor mu? haberiniz var mı?

Yapılan çalışmaları ve güncel haberleri aşağıdaki adresten tkip edebilirsiniz!..
http://www.bte.org.tr/

uyelik269' Alıntı:
intel4004' Alıntı:

Yapılan çalışmaları ve güncel haberleri aşağıdaki adresten tkip edebilirsiniz!..
siteden bir çalışma yapılmadığı yapılan çalışmaların kapsamının sadece orta okullarla sınırlı olduğu anlaşılıyor belkide dernek başkanınız olan Burcu Yılmaz hocamızın halen maltepe orta okulunda görev yapıyor olmasıyla ilgilidir...

intel4004' Alıntı:
uyelik269' Alıntı:
intel4004' Alıntı:

siteden bir çalışma yapılmadığı yapılan çalışmaların kapsamının sadece orta okullarla sınırlı olduğu anlaşılıyor belkide dernek başkanınız olan Burcu Yılmaz hocamızın halen maltepe orta okulunda görev yapıyor olmasıyla ilgilidir...

Hocam dernek başkanından parti başkanı gibi başkanınız diye bahsetmeniz ilginç olmuş. Dernekte yürütülmesini istediğiniz bir çalışma varsa aktif olarak görev alabilir yada iletişim kanallarıyla derneğe ulaşabilirsiniz.

Zaten bu konuda herhangi bir çalışma yapmadığınız için üye olmuyorum derneğinize....

intel4004' Alıntı:
Zaten bu konuda herhangi bir çalışma yapmadığınız için üye olmuyorum derneğinize....

İnşallah istediğiniz çalışmaları yapan bir dernek bulabilirsiniz hocam.Ben elimizdeki derneğe sahip çıkmayı seçiyorum!..

Geri