Lab da bir bilgisayara güvenlik kartını tanıtamıyorum imdaaaaaat

Kodla Büyü
Slm arkadaşlar. Makina Vestel Promega. Daha önceki öğretmen pci slotuna silikonlanmış olan güvenlik kartını(sheriff) çıkarmış. bugün taktım ancak açılışta hiç birşey yokmuş gibi davranıyor, güvenlik kartının ekranı gelmiyor. sistemi geri yükledim daha sonra windows ta sürücülerini yükledim ama nafile. Bios ayarlarına baktım açılışta sanırım PCI slotundan başlatmasını sağlamam gerekiyor. Ancak seçeneklerde öyle birşey yok. Sanırım görmüyor. PCI slotunu değiştirdim ancak sonuç aynı. Bir türlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca bu kartlar takıldıktan sonra neden silikonlanır onu da anlamış değilim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Açılışta bios ayarlarında Lan-legacy card ayarı olmalı. Onu bir dene istesen ama emin değilim.

"boot priority" lerinden LAN drive diye bir secenek vardı sanırım. onu da bir dene

hocam bios boot ayarlarından normal değil advenct seçili olmalı sonra pcı-legacy var -,+ kullanarak ilk sıraya getirin açılışta görmesi gerkli eğer pc format attıysan driverda kurman gerkli hocam

Geri