Kütüphanemize Kitap Lazım Yardım...

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Antalya/Döşemaltı Killik Köyündeki okulumuzda imkanları zorlayarak resimdeki kütüphaneyi oluşturduk. Ama çocuklarımızın okuyacakları kitaplarımız yok, Sizlere de sormak istedim bize hangi kurum ya da kuruluş yardımcı olabilir?

Not: Köy Antalya da olmasına rağmen dağ köyüdür, taşımalı eğitim ile ilkokul ve ortaokul olarak eğitim öğretime devam etmektedir. Çalıştığım kurum değil, okuduğum okuldur...

Ekli dosyalar

• IMG-20170310-WA0002.jpg
    IMG-20170310-WA0002.jpg
    68.2 KB · Görüntüleme: 323
hocam yayınevlerine yazın. il ilçe halk kütüphanelerine yazın. mutlaka dönüş olacaktır.

mutlucan' Alıntı:
hocam yayınevlerine yazın. il ilçe halk kütüphanelerine yazın. mutlaka dönüş olacaktır.
+ olarak belediye ve kaymakamlığa giderseniz yardımcı olurlar onlarda.

herkesekitapvakfi mutlaka kitap gönderiyor ama zaman alabilir

aklınıza gelen her yere yazın hocam. bir yazı oluşturup ünlülerden yazarlara yaayınevlerinden şirketlere kadar her yere mail atın

illa dönen oluyor

bu şekilde 2 ayrı okulda 4000 er kitaplık kütüphane oluşturdum

geçen yıl bir kampanya başlattık.
kampanya dahilinde tüm resmi kurumlara öğrencilerimizle gidip okudukları kitaplardan birini okula vermelerini istedik.
yardımcı olamayan da oldu 2-3 kitap veren de oldu koliyle veren de oldu. hatta sitemizdeki ve yerel haber sitelerindeki haberleri görüp il dışından koli koli kitap gönderen bile oldu. totalde +1000 kitap toplamış olduk.
buna benzer bir şey de yapabilirsiniz.

İş Bankası bu konuda çok iyi. Ben de kütüphanemiz için mail atmıştım 2 koli kitap yolladılar, bunun üzerine teşekkür maili attım ve tekrar 1 koli daha yolladılar.

anatolia' Alıntı:
İş Bankası bu konuda çok iyi. Ben de kütüphanemiz için mail atmıştım 2 koli kitap yolladılar, bunun üzerine teşekkür maili attım ve tekrar 1 koli daha yolladılar.

hocam özelden bilgilendirirmisiniz hangi mail e ne gibi birşey yazmamız gerekli. şimdiden teşekkürler.

ohen' Alıntı:
anatolia' Alıntı:

hocam özelden bilgilendirirmisiniz hangi mail e ne gibi birşey yazmamız gerekli. şimdiden teşekkürler.

Mail içeriğini bende alabilir miyim?

selcuklu' Alıntı:
https://konya.edu.tr/duyuru/1818/kutuphanesiz-okul-kalmasin Şu anda toplama kampanyası yapıyorlar. İletişime geçilebilir hocam.

Aradım hocam. Bu projenin okulu belirlenmiş yeni okul eklemiyorlar ve Konya ili içi bir çalışmaymış.

Geri