Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Kurumnetin Pdf Olarak Yedeğini Almak Mümkün Müdür?

Konu, 'İdari Programlar (Ders Dağıtım,Okul Zili vs.)' kısmında girdab tarafından paylaşıldı.

1. girdab

girdab Seçkin Üye Seçkin Üye

Malum kurumnet yerine artık ETS sistemine geçileceği söylendi. Okul müdürümüz kurumnetin yedeğini almak istiyor. Yalnız kendi yedeği yerine pdf olarak almak için tek tek almak gerekiyor. Toplu pdf için başka bir yöntem var mı? yardımcı olabilirseniz çok memnun oluruz.

2. ahmet27

ahmet27 Seçkin Üye Seçkin Üye

Çözüm bulan var mı?

3. yasarcan

yasarcan Seçkin Üye Seçkin Üye

bunu gerçekten yapmayı düşünüyor musunuz?
    size yok artık diyorum başka da birşey demem.
    Siz en fazla yedeğini alır bir kenara koyarsınız tüm kurum neti pdf alıp ne yapacakmış müdür
    Bende idareciyim böyle bir saçmalık görmedim.

Kurumnet şuan çalışıyor çalışmayada devam edecek kurumnet bilgisayarınızdaki bir yazılım lisansı bitince işlevini yitirir ama evraklar sizin bilgisayarınızda olduğu için geriye dönük zaten açıp bakabilir siniz.
    Yıllar önce Bilsa lar vardı öğrenci bilgileri vs oradaydı eokul çıkınca bu yazılımın işi bitti ama halen daha birçok lise bu yazılımla eski verilerini kullanıyor.

Bilmem anlatabildim mi...

4. halaçoğlu

halaçoğlu Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam biz de ETS ye geçtik. C/KurumNet/Sunucu dizinindeki Data ve Dosyalar klasörlerini yedeklemen yeter. Birde Terninal ve sunucu kurulum dosyalarını indir sakla. Başka bir bilgisayarda kurumneti kurup bu klasörleri aynı dizinin içine kopyaladığımda dosyaları okuyabildim.

5. DotCom

DotCom Hiperaktif Üye Hiperaktif

Firmadan bu konuyla ilgili aldığım bilgi:toplu dışarı aktarım konusunda çalışmaları başlatmışlar. Bitince duyuracaklarmış

Sent from my iPad using Tapatalk

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal