Kurumnetin Pdf Olarak Yedeğini Almak Mümkün Müdür?

Kodla Büyü

girdab

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Malum kurumnet yerine artık ETS sistemine geçileceği söylendi. Okul müdürümüz kurumnetin yedeğini almak istiyor. Yalnız kendi yedeği yerine pdf olarak almak için tek tek almak gerekiyor. Toplu pdf için başka bir yöntem var mı? yardımcı olabilirseniz çok memnun oluruz.

bunu gerçekten yapmayı düşünüyor musunuz?
size yok artık diyorum başka da birşey demem.
Siz en fazla yedeğini alır bir kenara koyarsınız tüm kurum neti pdf alıp ne yapacakmış müdür
Bende idareciyim böyle bir saçmalık görmedim.

Kurumnet şuan çalışıyor çalışmayada devam edecek kurumnet bilgisayarınızdaki bir yazılım lisansı bitince işlevini yitirir ama evraklar sizin bilgisayarınızda olduğu için geriye dönük zaten açıp bakabilir siniz.
Yıllar önce Bilsa lar vardı öğrenci bilgileri vs oradaydı eokul çıkınca bu yazılımın işi bitti ama halen daha birçok lise bu yazılımla eski verilerini kullanıyor.

Bilmem anlatabildim mi...

Hocam biz de ETS ye geçtik. C/KurumNet/Sunucu dizinindeki Data ve Dosyalar klasörlerini yedeklemen yeter. Birde Terninal ve sunucu kurulum dosyalarını indir sakla. Başka bir bilgisayarda kurumneti kurup bu klasörleri aynı dizinin içine kopyaladığımda dosyaları okuyabildim.

Firmadan bu konuyla ilgili aldığım bilgi:toplu dışarı aktarım konusunda çalışmaları başlatmışlar. Bitince duyuracaklarmış

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri