Kurulu Programların Yedeğini Alabilir miyiz?

Kodla Büyü

El-Aziz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okuldaki bilgisayarıma format atmam gerekiyor. ancak kamera programı ve bir kaç programın daha kurulum cd si yok okulda. kameraları kuran firma da yok piyasada. driver yedekleme programlarına benzer, bilgisayarda kurulu olan programları yedekleyen bir program var mı bildiğiniz?

Hocam Driver Genius programıyla kurulu olan driverları ister setup isterseniz rar şeklinde yedekleyebilirsiniz.

sistem geri yüklemeyi dene başarılı olursan acronisle yedeğini al.format atmadan sorununu çözebilirsin.

El-Aziz' Alıntı:
driver yedekleme programlarına benzer, bilgisayarda kurulu olan programları yedekleyen bir program var mı bildiğiniz?
clglr' Alıntı:
Hocam Driver Genius programıyla kurulu olan driverları ister setup isterseniz rar şeklinde yedekleyebilirsiniz.
driverlarını istemiyor ki. Onu zaten biliyor. Programların yedeğini alan program istiyor.

hocam format atmam lazım çok uzun süredir kullanılıyor bilgisayar. sistem geri yükleme işe yaramadı. bana program yedeğini alan program lazım. driver yedeklerini driver genius ile alıyorum

Hocam Acronis kullanın. hem ağdan hem de harici diskten kolaylıkla yükleme yaparsınız. Kolaylıklar dilerim.

hocam acronis tüm sistemin yedeğini alıyor. sistem zaten problemli. acronis işime yaramaz ki

hocam istediğni yapabilen bir program yok diye biliyorum. Programlar sisteme yüklendiklerinde sadece dosya olarak değil kimi zaman sistem dosyalarına yazıılabiliyorlar ve de regedite tabi. eğer bunları yedekleyebilen program varsa ve bilen arkadaş paylaşırsa çok güzle olur. Ama olduğunu pek zannetmiyorum.

Geçen yıl ben de bir kaç kere denedim bir kaç program ama hiç işe yaramadı.
Varsa bilen bir program çok iyi olurdu.
:(

teşekkür ederim hocam. kamera programının hangisi olduğunu hatırlamıyorum malesef:( adını bilmiyorum

SoftRescue Pro Edition
bu programın ilacını bulamadım. Netin altını üstüne getirdim ama yok :(

mystreous' Alıntı:
SoftRescue Pro Edition
Hocam bu program işe yarar gibi. Acaba demosuyla küçük bir programın taşınması denenebilir mi?
Gerçekten işe yarayacaksa 20 dolar vermeye değebilir.

Valla El-Aziz hocam, en güzeli o programların kurulumunu bulmak. Birazdaha araştır bulmak için bence. Bazı programları kurulduğu klasörü aynen kopyalarsanız başka bir pcde de çalışabiliyor, bunu denediniz mi? Gerçi düşük bir ihtimal.

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
SoftRescue Pro Edition
Hocam bu program işe yarar gibi. Acaba demosuyla küçük bir programın taşınması denenebilir mi?
Demosu işe yaramıyor hocam. Ben denedim. İmagesini alıyor ama yüklemek istediğinde satın alma sitesine yönlendiriyor.
Tanıtım videosunu izledim. Çok kullanışlı bir program. Formattan sonra çalıştır, istediğin programlar yüklesin.
http://www.youtube.com/watch?v=OW_x3potVDQ
Ben ilacını aramaya devam ediyorum. Siz de bulursanız paylaşın hocam.

arkadaşım nero 7 ile yedeğini al istediğin programın formattan sonra nero 7 yi tekrar kur aynı programı geri yükle

mkarakus30' Alıntı:
arkadaşım nero 7 ile yedeğini al istediğin programın formattan sonra nero 7 yi tekrar kur aynı programı geri yükle
Nero7 ile nasıl yapılıyor hocam anlatabilir misiniz?
Bunu çözersek bizim de işimize yarayacak. mesela Bilsa gibi programlar için iyi olur. İdareciler bilgisayarın içine ediyorlar. format atsan bilsayı kurmak dert.

mystreous' Alıntı:
sibilim_ogretmeni' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
SoftRescue Pro Edition
Demosu işe yaramıyor hocam. Ben denedim. İmagesini alıyor ama yüklemek istediğinde satın alma sitesine yönlendiriyor.
Tanıtım videosunu izledim. Çok kullanışlı bir program. Formattan sonra çalıştır, istediğin programlar yüklesin.
http://www.youtube.com/watch?v=OW_x3potVDQ
Ben ilacını aramaya devam ediyorum. Siz de bulursanız paylaşın hocam.
Bulursam paylaşırım tabiki hocam. İlaç paylaştıkça iyi eder:)

mkarakus30' Alıntı:
Ciddimisiniz ? Eğer öyle birşey varsa anlatırmısınız ?

Bana biraz balon gibi geldi.

Geri